TESLİMAT ve KARGO

rosuaritma.com sitemizden vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilecektir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ya da aniden tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.  Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Türkiye′nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapılabilmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin kargo şirketi tarafından teslim edilir. Genel olarak Türkiye içinde 1-7 işgünü içinde teslimat gerçekleştirilir. Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilecektir.

Kargo Ücreti: Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin  K.D.V. toplam bedeli 300 TL üzerinde ise ücretsiz, 300 TL altında ise kargo bedeli sistem tarafından otomatik olarak alınarak sipariş işlemi sonlandırılmaktadır. Her iki şekilde de tarafınızdan kargo firmasına teslimat bedeli ile ilgili herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır.

Bireysel alımlarda kargo ücreti tarafımızdan ödenmektedir. Yalnız yedek parça siparişlerinde kargo ücreti koli başına 35 TL dir. Bunların dışında kargo firması sizden para talep ederse bizimle 444 18 22 nolu telefonlardan iletişime geçiniz.

Kargo Çıkış Yeri: İstanbul Depolarımızdır.