Bize Ulaşın
 • Adres: Yayalar Mah. Atasever Cad. No:42 A/B Pendik İstanbul
 • Tel: 444 18 22
 • Fax: 0216 379 79 85
 • Whatsapp: +90 444 18 22
 • Mesai Dışı Destek: 0530 288 39 45
 • E-mail: [email protected]
Ürün Tanıtım Videoları

xxx video

Garanti şartları hakkında bilgiler

3 Yollu Musluk Nedir

Hangi model ürünümüzü alırsanız alın kutudan 1 adet ince musluk ücretsiz olarak çıkıyor ve bu musluk mutfak tezgahınıza ayrı olarak monte ediliyor arıtılmış suyu bu musluktan kullanıyorsunuz

ancak üç akışlı musluğu satın alırsanız mevcutta kullandığınız, örneğin; bulaşık yıkadığınız şebeke musluğunuz sökülür ve artık kullanmazsınız yerine bu musluk monte edilir

bu musluğun özelliği;

sıcak&soğuk şebeke suyunuzu ve arıtılmış suyunuzu tek bir musluktan kullanırsınız. bu sayede hem mutfak tezgahınıza ilave bir delik açılmamış, hemde elinizin altında ayrı bir musluk olmamış olur.

Soru:

“Hem şebeke suyu hem arıtılmış su aynı musluktan akarsa ne kadar sağlıklı olur?

yani şebeke suyu ve arıtılmış su birbirine karışmaz mı?”

Cevap:

“arıtılmış su ve şebeke suyunun musluk içerisinde geçiş boruları ayrıdır, dolayısıyla arıtılmış su ile şebeke suyu birbirine kesinlikle temas etmez”

pH Filtresi Nedir

Bir maddenin asit veya alkali değerini anlamak için kullandığımız ölçüye pH (potansiyel hidrojen) deniyor. Maddenin içindeki asit, nitelikli hidrojen iyonlarının yoğunluğuna göre ölçüm yapılır. pH cetveli 0 – 14 arasıdır. 0 aşırı asit, 14 de aşırı alkali demek. 7 pH derecesi ise ne asit ne alkali yani maddenin nötr olduğunu gösteriyor.

– BIOCERA Antioksidan Alkali Filtresinin Özellikleri

– Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.

– Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır.

– Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir

– Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır.

– Vücudu dengeleyerek rahatlaştırır.

– Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.

– Su tadı geliştirir.

– pH’ı artırır ve ORP’yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)

Aktif Oksijenler (Serbest Radikaller) Nedir?

Oksijeni alarak havayı soluyoruz. Soluduğumuzda az miktarda aktif oksijenler oluşur. Aktif oksijen, diğer bir deyişle, serbest radikaller vücuttaki dengesizliğe neden olan sağlıklı hücrelerden elektronları çalar. Dengesiz hücreleri, vücudumuza diyabet, hipertansiyon, Alzheimer hastalıkları, kabızlık ve daha fazla hastalık gibi çeşitli hastalıklara yol açan serbest radikallere dönüşür.

Zararlı Aktif Oksijenden Nasıl Korunulur?

BIOCERA Antioksidan Alkali bakımından zengin mineralli su, vücudumuz için önemli bir mineral olan kalsiyum, magnezyum, potasyum ve sodyum gibi önemli minerallere sahiptir. Doğru suyu seçmek önemlidir. Doğru suyu seçmek metabolizmanızı geliştirecek ve sağlığınızı koruyacaktır.

Filtre Özellikleri

 • Ömür: 5 Ton (1500 Galon)
 • Dakika Akış Hızı 1 GPM (4 Litre) dakikada
 • pH: 8.0 ~ 9.5
 • ÖRP: -50 ~ -400 mV
 • NMR: (mikro / yapısal küme)
 • Mineral: Ca, K, Mg, Na
 • Hidrojen: 100ppb’den fazla
 • Boy: 10 inch – 26 cm
 • Bağlantı: Quick Çubuklu Çıkış
 • Max. Çalışma Sıcaklığı: 45 C (113 F)
 • Çalışma Basıncı Max: 8 Bar (120 PSİ)
 • Filtre Dış Gövde Patlama Basıncı: 34 Bar (500PSI)

Biocera filtre satın almak için tıklayın

Duş Filtresi nedir

Royal Green Duş Filtresi %65’e varan kireç önleme özelliği ile beraber sudaki kötü koku, arsenik ve ağır metalleri arıtır.

Mükemmel bir duş deneyimi

RoyalGreen Duş Filtresi yüksek derecede kaliteli kullanma suyu üretir. %65’e varan kireç önleme özelliği ile beraber %100 Sri Lanka üretimi Hindistan Cevizi Kabuğu ile sudaki kötü koku ve tadı giderir. KDF içeren Royal green Duş Filtresi arsenik ve ağır metalleri de arıtma özelliğine sahiptir. Kolay montajı ile Royal Duş Filtresi mükemmel bir duş deneyimi yaşatır.

Royal Green Duş Filtre Özellikleri:

 • Tek Filtreli Sistem
 • %65’e varan kireç önleme özelliği
 • %100 Sri Lanka üretimi Hindistan Cevizi Kabuğu, sudaki kötü koku ve tadı giderir
 • KDF içerir, sudaki arsenik ve ağır metalleri arıtır.
 • Kolay Montaj
 • 6 Ay filtre ömrü
 • Yüksek derecede kaliteli duş kullanım suyu üretir.

Neden Royal Green Duş Filtresi

 • Yumuşak bir cilde sahip olursunuz
 • Sağlıklı, ipeksi, yumuşacık saçlar
 • Kafa derisindeki kaşıntıyı azaltır
 • Saçınızın uzamasına yardımcı olur
 • Daha kolay taranan saçlar
 • Suyun pH seviyesini ayarlar
 • Cildin Klor emilimini azaltır.

duş filtresi sipariş vermek için bakınız link

Çamaşır bulaşık makine filtresi nedir

Çamaşır Makine Filtresi

Çamaşır makineleri için %100 etkili kireç önleyici su arıtma filtresi kullanım süresi 1-2 yıl

Filtre içeriği siliphos ham maddesi

 • Makinenizi kireç birikimine karşı korur.
 • Ekonomik bir sistemdir.
 • Deterjan tüketimini azaltır.
 • Deterjanla birlikte kireç önleyici diğer pahalı ürünlerin kullanılma ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Tesisatçıya gerek duymadan kolayca monte edilir.
 • Polifosfat tüketimi düşüktür ve suyun sertlik derecesine göre değişkenlik gösterir. (1000 litre su için ortalama tüketimi 3 ila 5 gramdır.

Siliphos kireç oluşumunu engeller ve korozyonu durdurur. Çalışma prensibi çok düşük polifosfat konsantrasyonlarının metalik yüzeylerde kireç birikimini yavaşlatmak için yeterli olmasıdır.Fosfat ve silikat içermesi nedeniyle SILIPHOS metal yüzeyinde ince bir koruyucu tabaka oluşturarak korozyonu da engellemektedir. Bu olumlu etkilerden yararlanmak için 2-3 ppm’lik bir SILIPHOS konsantrasyonu yeterlidir.

Siliphos ayrıca eski borulardaki mevcut kireç birikintilerini ve hatta pas ve CaCO3tabakalrını kısmen de olsa yavaş yavaş çözer. Kireç ve korozyon problemleri galvanize boruların yanı sıra bakır borularda da yaşanmaktadır. Hatta plastik borularda dahi kireç birikimleri ve tortulaşmalar görülmektedir.

Bir fikir vermesi açısından, kazanlarda ısıtma yüzeylerinin üzerindeki 1 mm’lik bir kireç tabakasının enerji tüketimini % 15 oranında artırdığı söylenebilir.

Siliphos  %100 etken maddeden oluşmaktadır. Musluk suları ve diğer tip şebeke suları için belirtilmiş dozajlarda kullanılmasının herhangi bir zararı yoktur. Tavsiye edilen dozajlar Alman içme suyu yönetmelikleri ile belirlenen sınırlar içindedir (21.05.2001 tarihli TrinkwV Yönetmeliği).

Siliphos ve Siliphos II içme sularında kullanım için öngörülen saflık açısından yürürlükteki AB standartlarına (EN 1208) ”BM Gıda ve Tarım Örgütü / Dünya Sağlık Örgütü Gıda Katkıları Ortak Uzmanlar Komitesi” şartlarına uygundur (7 ve 19 sayılı raporlar). SILIPHOS II 1991′den beri Amerikan Ulusal Hıfzıssıhha Vakfı’nın (NSF) onaylanmış ”İçme Suyu Arıtma Kimyasalları” listesindedir.

– Su Şartlandırma İle İlgili Öneriler:

Burada verilen bilgiler, güncel deneyimlerimize ve elimizdeki son bilimsel verilere dayanmaktadır. Tedarik ettiğimiz ürünlerin daima aynı kalitede bulunması garantimiz kapsamındadır. Ayrıntılı olarak tanıtılmakta olan ürün belirli çalışma şartları için tasarlanmıştır. Su bileşimindeki veya üretim sırasındaki teknik faktörler, söz konusu çalışma şartlarının dışında koşulların ortaya çıkmasına neden olabilir. Herhangi bir sorun yaşarsanız bize danışmanız durumunda mutlaka size uygun bir çözüm önerilecektir. Kurulum yapmayı planladığınız sistemin kendine özgü koşulları oldukça farklı tipte bir ürünün kullanılmasını gerektirebilir.

Su yumuşatıcılarının kullanıldığı durumlarda tesisat içinde yumuşatılmamış su ile karışma noktasından sonra da SILIPHOS kullanılmasını tavsiye etmekteyiz çünkü yumuşatılmış su korozyona neden olmaktadır.

Siliphos dispenserler uzun zaman (3 ay) çalıştırılmadıkları takdirde, yeni kullanımdan önce tamamen boşaltılmalıdır.

Dünyanın birçok ülkesinde SILIPHOS’un kullanılmasına içme suyunda en fazla 5 ppm P2Oveya 6-7 ppm PO4 olacak şekilde izin verilmektedir. SILIPHOS miktarı fosfor için genel olarak uygulanan P2O5/PO4 kolorimetrik analizleri ile tespit edilebilir.

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?

Evet. Ancak yurt dışında ücretsiz montaj hizmetimiz bulunmamaktadır. Öte yandan her ürün sayfasında bulunan montaj kılavuzlarından da destek alabilirsiniz.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Hafta içi her gün saat 15:00’ya kadar, İstanbul dışından verilen tüm siparişleriniz aynı gün MNG kargoya teslim edilmektedir. MNG kargo maksimum 600 km ye kadar olan mesafelerde ertesi gün, 600 km den uzak noktalarda ise 2 ile 3 iş gününde teslimat gerçekleştirmektedir. İstanbul içerinden verilen siparişlerde ise ertesi gün teslimat gerçekleştirilmektedir.

Siparişi me ürün ekleyebilir miyim?

Siparişinizin ödemesini yapana kadar sepetinize yeni ürün ekleyebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra aynı siparişe yeni ürün ekleyemezsiniz. Ödeme aşamasından sonra sepetinize ekleyeceğiniz ürünler sistem tarafından yeni bir sipariş olarak değerlendirilir. Bu aşamada yeni bir sipariş oluşturarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Web sitemizden verdiğiniz siparişler en fazla 3 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Siparişiniz alındığında, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak bir e-posta gönderilir. Siparişinizle ilgili detayları ve siparişinizi takip etmek için ihtiyacınız olacak bağlantıyı bu e-postada bulabilirsiniz. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. Siparişinizi tamamladıktan sonra bir e-posta almazsanız 444 1822 numaralı çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi teyit edebilirsiniz.  Web sitemize kayıtlı kullanıcı iseniz https://royalgreen.com.tr/hesabim/siparisler/ aracılığı ile de siparişlerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Türkiye genelinde mağaza yada pazarlama personeli vasıtasıyla satışımız bulunmamaktadır

Ürünleri yurtdışından ithal etmek suretiyle web sitemizden satışını yapar, İstanbul depomuzdan ücretsiz kargo ile adresinize ulaştırır ve bölgenizde ücretsiz montaj hizmeti veririz.

Satın almak istediğiniz ürünün sayfasındaki “Sepete ekle” butonuna tıklayarak ürünü sepetinize ekleyin. Bu aşamada, sitemizin sağ üst köşesinde yer alan bildirimler bölümünde otomatik olarak “Ürün sepetinize eklendi” mesajını göreceksiniz. Almak istediğiniz tüm ürünleri bu şekilde sepetinize ekledikten sonra, yine sağ üst köşede yer alan “Sepetim” bağlantısına tıklayın.

Sonrasında sitemize üye olarak veya gerekli bilgileri doldurarak alışveriş işlemlerine devam edin. Gelecek ekranda teslimatın yapılacağı adres bilgilerini girin ve “Gönder” butonuna basın. Ödeme ekranı geldiğinde kredi kartı bilgilerinizi girin ve siparişinizi tamamlayın.

Siparişiniz tamamlandığında sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik bir e-posta gönderilir. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. Eğer bu e-postayı almazsanız 444 1822 numaralı çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi teyit edebilirsiniz.

Ürün montajı için ek ücret ödeyecek miyim?

Web sitemizden aldığınız ürünler için aksi belirtilmedikçe montaj için ekstra ücret talep edilmez. Bina daire girişi, yumuşatma sistemleri, endüstriyel arıtma cihazları ve iş yeri tipi arıtma cihazları gibi ürünler için önceden keşif gerektiğini unutmayınız.

Sipariş vermek için siteye üye olmam gerekiyor mu?

Evet. Alışveriş yapabilmek için Web sitemize üye kaydınızı yaptırmanız gerekiyor. Misafir alışverişine web sitemiz kapalıdır.

Ürünleri sepetimde ne kadar bekletebilirim?

Sepetinize eklediğiniz ürünler 24 saat boyunca durmaya devam eder. Ürünler, 24 saatin sonunda sepetinizden otomatik olarak silinir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Hayır. Mesai saatleri dışında yada resmi tatillerde hizmet vermemekteyiz.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Hayır. Yurtdışına teslimatımız bulunmamaktadır.

Faturam elime ulaşmadı, ne yapabilirim

Şirketimiz e-Fatura ve e-Arşiv fatura mükellefidir. Bu sebeple faturalarınız beyan ettiğiniz mail adresinize otomatik olarak gelir. Siparişiniz üzerinden 24 saat geçmiş ancak henüz faturanız elinize ulaşmamış ise bu konuyla ilgili olarak 4441822 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Alıcı ismini değiştirebilir miyim?

Evet. Siparişinizi tamamlamadan önce alıcı ismini değiştirebilirsiniz. Sipariş tamamlandıktan sonra bu değişikliği 444 18 22 den destek alabilirsiniz.

Hangi kargo şirketiyle teslimat yapıyorsunuz?

Türkiye geneli tüm gönderileri MNG KARGO ile gerçekleştirmekteyiz.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Teslimat ve fatura adreslerinizdeki değişiklikleri siparişinizi tamamlamadan önce ya da “Hesabım” menüsündeki “Üyelik bilgilerim” başlığı altından yapabilirsiniz. Bu değişiklik, ödeme yapıldıktan ve sipariş tamamlandıktan sonra yapılamaz.

Üye olmadan sipariş veren kullanıcılara, adres belirtme aşamasında ürünlerinin teslim edileceği adres sorulur. Siparişi tamamlamadan önce bu adıma geri dönerek mevcut adresi değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik, ödeme yapılıp sipariş tamamlandıktan sonra gerçekleştirilemez ama 444 18 22 çağrı merkezini arayarak bu işlemi yapabilirsiniz.

Farklı zamanlarda aldığım ürünler aynı kargoyla gönderilebilir mi ?

Kargolama yöntemi ve zamanı ürünlerinizin cinsine göre değişkenlik gösterebilir. Aynı gün yapılan siparişler aynı kargo ile birleştirilebilir.

Fatura ve teslimat adresleri farklı olabilir mi?

Evet. “Hesabım” menüsündeki “Üyelik bilgilerim” başlığı altından farklı fatura ve teslimat adresleri girebilirsiniz.

Kargom nerede? Kargo takibini nereden yapabilirim?

Web sitemizden verdiğiniz siparişler en çok 10 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Siparişiniz alındığında, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak bir e-posta gönderilir. Siparişinizle ilgili detayları ve siparişinizi takip etmek için ihtiyacınız olacak bağlantıyı bu e-postada bulabilirsiniz. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. Siparişinizi tamamladıktan sonra bir e-posta almazsanız 444 1822 numaralı çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi teyit edebilirsiniz. Siparişiniz tarafımızca alındığında da kayıtlı cep telefonunuza bir SMS gelir; buradaki linkten de siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. Web sitemize kayıtlı kullanıcı iseniz https://royalgreen.com.tr/hesabim/siparisler/ aracılığı ile de siparişlerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

Hafta içi her gün saat 15:00’ya kadar İstanbul dışından verilen tüm siparişleriniz aynı gün MNG kargoya teslim edilmektedir.

Kargom ne zaman ulaşır?

MNG kargo maksimum 600 km ye kadar olan mesafelerde ertesi gün,  600 km den uzak noktalarda ise 2 ila 3 iş gününde teslimat gerçekleştirmektedir. İstanbul içerinden verilen siparişlerde ise ertesi gün teslimat gerçekleştirilmektedir.

Siparişimin kargo tutarı nedir?

300 tl nin üzerindeki tüm alışverişlerinizde kargo bedeli ödemezsiniz. 300 tl nin altındaki siparişleriniz de ise 35 tl sabit kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenecektir.

Satın aldığım ürünün montajının yapılması için ne yapmam gerekiyor?

İstanbul dışından verilen tüm siparişleriniz de kargonuz elinize ulaştığında bizlere bilgi vermeniz yeterlidir. Bölgenizde bulunan anlaşmalı servisimizle irtibata geçer ve ertesi gün için ücretsiz montajınızın gerçekleşmesini sağlarız. Servis hizmeti için 444 18 22 çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sipariş verdikten sonra ürünün fiyatı düşmüş. Ne yapabilirim?

Websitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyatları Royal Green Su Arıtma Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti’nin satış politikalarına göre belirlenir. Royal Green Su Arıtma Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti kampanyaların başlangıç ve bitiş tarihleri ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Böyle durumlarda müşteriye ödeme yapılmaz.

Bilgim olmadan siparişim iptal edilmiş. Neden?

Siparişiniz de ki yetersiz bilgi veya ürünün tedarik edilememesi gibi nedenlerle sipariş iptali yapılabilmektedir. İptal durumunda ödemeniz açık provizyondaysa, açık provizyon işlemi iptal edilip sizden herhangi bir ödeme alınmaz. Bu durumda işlemler, ekstrenizde görünmez. Ancak havale/EFT ya da kredi kartı ile ödemeniz gerçekleşmişse, para iadeniz ödeme yönteminize göre yapılır.

Geri ödeme süreleriyle ilgili detaylı bilgiye buradan (banka ve eft/havale geri ödeme süreleri maddesi) ulaşabilirsiniz.  Web sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyatları Royal Green Su Arıtma Sistemleri San Tic Ltd Şti.’nin satış politikalarına göre belirlenir. Royal Green Su Arıtma Sistemleri San Tic Ltd Şti. kampanyaların başlangıç ve bitiş tarihleri ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Böyle durumlarda müşteriye ödeme yapılmaz.

Sitede görüntüleme/işlem/alışveriş esnasında sorun yaşıyorum

İnternet bağlantılarının çeşitli nedenlerle zayıf olması veya anlık sorunlar nedeniyle web sitemizle ilgili problem yaşıyorsanız ilk olarak yeni bir sayfa açarak rosuaritma.com sayfamıza tekrar girmeyi denemenizi veya tarayıcınızı güncellemenizi tavsiye ederiz. Sorun devam ediyorsa modeminizi ya da kablosuz ağ bağlantınızı kontrol ederek kapatıp tekrar açmanızı öneririz.

Sipariş esnasında sayfa hata veriyor. Ne yapmalıyım?

Sipariş esnasında hatayla karşılaşıyorsanız ilk olarak tarayıcınızın ayarlarından çerezleri temizleyin ve işlemi tekrar deneyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa farklı bir tarayıcıdan işlemi gerçekleştirin.

İptal işlemini nasıl yapabilirim?

Siparişinizi iptal etmek istediğinizde, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak gönderilen e-posta siparişiniz ile ilgili detayları görüntüleyebileceğiniz linke tıklamanız ve siparişlerim sayfasını gitmeniz gerekmektedir. Bu sayfada İptal / İade ‘ye tıklamanız gerekmektedir. İptal / İade’ye tıkladıktan sonra talebinizin nedenini seçerek iptal sürecini başlatabilirsiniz. İptal ettiğiniz ürünlerin ücreti, cayma hakkınız onaylandıktan sonra 14 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilir.

İptal ettiğim ürünlerin siparişini yeniden aktif hale getirebilir miyim?

Hayır. İptal ettiğiniz siparişler “Hesabım” menüsü altında “Siparişlerim” sayfasında “İptal edildi” olarak görünür. İptal edilmiş siparişler tekrar aktif hale getirilemez ya da yeni bir işlem yapılamaz. İptal ettiğiniz siparişinizi tekrar etmek için, aynı ürünleri tekrar sepete ekleyerek yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürün depomuza eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştıktan itibaren;

Ödeme Havale& Eft yöntemiyle yapılmışsa ilk iş günü havaleniz gerçekleştirilir.

Kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi aynı gün yapılır, ancak bu tutarın hesabınıza yansıması 3 ila 21 gün gibi bir zaman alabilir. Bu durum sadece bankanın sistemi ile alakalıdır.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapabilirim?

Web sitemizden yaptığınız alışverişlerde değişim yapılmaz. Ürünün teslimatını takip eden 14 iş günü içinde ürünü Siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanarak aldığınız ürünü iade edebilir ve almak istediğiniz diğer ürün için ayrı bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Cayma hakkımı nasıl kullanabilirim?

İlgili Tüketici Hakları yönetmeliği gereği, Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Siparişinizi iptal etmek istediğinizde, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak gönderilen e-posta siparişiniz ile ilgili detayları görüntüleyebileceğiniz linke tıklamanız ve siparişlerim sayfasını gitmeniz gerekmektedir.

Bu sayfada İptal/İade ‘ye tıklamanız gerekmektedir. Montajsız ürünler için iptal/iade butonuna tıkladıktan sonra 444 18 22 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iade kargo numarasını almanız ve ürünü bu iade kargo numarası ile 10 gün içinde Firmanın Anlaşmalı Kargosuna teslim etmeniz gerekmektedir. İptal/İadeye tıkladıktan sonra talebinizin nedenini seçerek iptal sürecini başlatabilirsiniz. Montajlı ürünler içinse iptal/iade butonuna bastıktan sonra süreç başlayacak ve en yakın yetkili servisimiz ürünü teslim alacaktır.

Faturamı kaybettim, ne yapabilirim?

444 18 22 numaralı çağrı merkezimizle irtibata geçerek fatura detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Cayma hakkımı kullandığım siparişin geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Cayma hakkınızı kullandığınız ürünlerin bedeli, cayma talebinizin onaylanmasından sonraki 14 iş günü içinde kredi kartınıza iade edilir. Diğer ödeme şekillerinde yaptığınız ödeme türüne göre iade işlemi aynı şekilde yapılır.

İademi hangi adrese göndereceğim?

İletişim bölümünde bulunan adresimize anlaşmalı kargo şirketimizle ya da kargo bedeli sizin tarafınızdan ödenmek suretiyle herhangi bir kargo şirketiyle gönderimini sağlayabilirsiniz.

Cayma hakkımı kullanmam halinde kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde 300₺ ve üzerinde kargo ücreti talep edilmez. İade yapılan ürünlerin kargo bedeli iade sahibi (müşteri) tarafından karşılanır.

Cayma hakkımı ne kadar sürede kullanabilirim?

Tüketici hakları gereği, herhangi bir ürünü teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden ve cezai şart ödemeden sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.

14 günlük iade sürem doldu, ürünümü iade edebilir miyim?

Royal Green Su Arıtma Sistemleri San Tic Ltd Şti mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

İade başvurusu için kargo kodunu nasıl alabilirim?

İletişim formunu doldurarak bu talebinizi bizlere iletmeniz halinde sizlere en kısa zamanda bilgi verilecektir.

İade başvurumun durumunu nasıl öğrenebilirim?

Sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak gönderilen e-posta siparişiniz ile ilgili detayları görüntüleyebileceğiniz linke iade süreci ile ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.

Ürünümü gönderdim. İadem ne zaman yapılır?

Talebiniz kabul olduğunda para iadeniz, alışverişinizde kullanmış olduğunuz hesabınızın ait olduğu bankaya, iadenizin onaylandığı anda otomatik olarak yapılır. Bankaların para iadesini hesabınıza yansıtma süresi ise 2-4 gün arasındadır.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Alışverişinizi su arıtma cihazı modellerinde % 10 indirim ile şirket hesaplarımıza HAVALE yada EFT ile yapabileceğiniz gibi mevcut fiyatı ile tüm kredi kartlarına 2 den 12 aya kadar hiçbir vade farkı ödemeden taksitle de yapabilirsiniz. (EFT-Havale indirimi sadece su arıtma cihazı modelleri için geçerlidir. Yedek parça ve filtrelerde EFT-Havale indirimi uygulanmaz).

Sipariş tamamlandığında ürün bedeli kredi kartına hemen yansıyor mu?

Evet. Siparişiniz tamamlandığında tutarın tamamı bankanız tarafından kartınıza yansıtılır.

Seçtiğiniz taksit sayısına göre geri ödemelerinizi bankanıza gerçekleştirirsiniz.

Alışverişlerde taksit yapıyor musunuz?

Tüm kredi kartları sadece ev tipi su arıtma cihazlarında ile 2 den 6 aya kadar hiçbir vade farkı ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. Ev tipi su arıtma cihazları haricindeki ürünlerde taksit yapıldığında vade farkı eklenir.

Kapıda ödeme ya da havale ile alışveriş yapabilir miyim?

Alışverişinizi su arıtma cihazı modellerinde % 10 indirim ile şirket hesaplarımıza HAVALE yada EFT ile yapabilirsiniz. (EFT-Havale indirimi sadece su arıtma cihazı modelleri için geçerlidir. Yedek parça ve filtrelerde EFT-Havale indirimi uygulanmaz). Kapıda ödeme yöntemimiz bulunmamaktadır.

Bir kampanya hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiye web sitemiz ya da 444 1822 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.

Birden fazla kampanyadan yararlanabilir miyim ?

Bu sorunun cevabı, yararlanmak istediğiniz kampanyanın şartlarına göre farklılık gösterebilir. Dolayısıyla bu soru her bir kampanya için ayrıca değerlendirilmelidir. İlgili kampanyaların yasal metinlerini inceleyerek konuyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tükenen kampanyalı ürün için siparişte bulunabilir miyim?

Hayır. Kampanyalı bir ürün tükendikten sonra sipariş verilmez

Tükenen kampanyalı ürünler tekrar ne zaman satışa çıkar?

Kampanyalı ürünler, Royal Green  tarafından satış politikalarına göre belirlenir. Tükenen kampanyalı ürünlerin tekrar satışa çıkıp çıkmayacağı durumu her kampanya için farklılık gösterebilir.

3D Secure şifresi tanımlayamıyorum. Alışverişe nasıl devam edebilirim?

Bilgilerinizin güvenliği için web sitemizden yapacağınız alışverişlerin ödemesi sadece 3D Secure ile yapılabilmektedir. 3D Secure şifresiyle ilgili olarak yaşadığınız sorunlar konusunda kredi kartınızın ait olduğu bankayla görüşebilirsiniz.

3D Secure şifresi nasıl tanımlanır?

3D Secure şifresi, kredi kartı sağlayıcısı banka aracılığıyla tanımlanır. Bu işlemi doğrudan bankanızın web sitesi üzerinden ya da alışverişinizin ödemesini tamamlamadan hemen önce açılan, bankanıza ait ekrandaki şifre alma bağlantısına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızı bir kez 3D Secure sistemine kayıt ettirdikten sonra bu işlemi tekrarlamanız gerekmez.

3D Secure (3 Boyutlu Güvenlik Sistemi) nedir?
 • 3D Secure, Visa ve Mastercard tarafından internet alışverişlerinde güvenliği artırmak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir.
 • Bu sistem müşteri, kart sağlayıcısı banka ve e-ticaret sitesi arasındaki bilgi akışını özel bir şifreleme yoluyla gerçekleştirir. Böylece, kart sahteciliği ve çalıntı kart kullanımının önüne geçilir ve güvenliğiniz koruma altına alır.
 • 3D Secure kullanılarak yapılan ödeme işlemlerinde, alışveriş yaptığınız e-ticaret sitesi sizi bankanızın web sitesine yönlendirir. Bazı bankalar bu ekranda, yönlendirildiğiniz ekranın kaynağının gerçekten bankanız olduğunu teyit edebilmeniz için önceden belirlediğiniz güvenlik mesajını gösterir. Açılan ekranda kartınızın şifresini ve/veya CVV kodunu girmeniz istenir.
 • Diğer bir yöntemdeyse, kredi kartınızla ilişkilendirilmiş cep telefonunuza tek kullanımlık bir akıllı SMS şifresi gönderilir ve bu şifreyi açılan ekrandaki alana girmeniz istenir.
 • Hangi yöntemin uygulandığı, kredi kartınızın ait olduğu banka tarafından belirlenir.
 • Alışverişinizin ödemesi ancak 3D Secure aşamasını başarıyla tamamlamanız dan sonra gerçekleşir. Böylece, kredi kartı numaranız başka kişilerce biliniyor olsa bile, kart şifrenizi sadece siz bileceğiniz için ve 3D Secure onay mesajı kredi kartınızla ilişkilendirilmiş cep telefonuna geleceği için elektronik ortamda bilgilerinizin güvenliği korunmuş olur.
Online satış sistemi hata verdi ve alışveriş yapmadım. Fakat kredi kartımdan tahsilat yapılmış. Ne yapmalıyım?

Bu konuyla ilgili olarak 444 18 22 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Online satış sistemi güvenli midir?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir.

Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır. 3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde sadece 3D Secure ödeme sistemi kabul edilmektedir.

Üyelikten nasıl çıkabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra, Destek gönder bağlantısına tıklayın https://royalgreen.com.tr/hesabim/destek/  buradan üyelikten çıkmak istediğiniz hakkında detaylı bir destek mesajı göndermeniz yeterlidir. Ardından yetkili kişiler tarafından üyeliğiniz iptal edilecektir.

Üyelik bilgilerinde neden T.C kimlik numarası girme zorunluluğu var?

9/8/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmî Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinde itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğiyle ilgili açıklamalar “Gizlilik Politikası” sayfamızda detaylı olarak yer almaktadır.

Kayıtlı adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Adres bilgilerinizi, “Hesabım” menüsündeki “Adres” başlığı altından güncelleyebilirsiniz. https://royalgreen.com.tr/hesabim/adresini-duzenle/

Üye bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üye bilgilerinizi, “Hesabım” menüsündeki “Hesap Detayları” başlığı altından güncelleyebilirsiniz. https://royalgreen.com.tr/hesabim/hesap-duzenle/

E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?

Üyelik sistemimize kayıtlı e-posta adresinizi unuttuysanız yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Yeni üyelik oluştururken girdiğiniz e-posta sistemimizde kayıtlıysa buna dair bir uyarı mesajı alacaksınız. Bu durumda, “Üye girişi” kısmına bu e-postayı girerek “Şifremi unuttum” butonuna tıklayın. E-postanıza gelecek olan “Şifre yenileme” postasındaki adımları takip ederek yeni bir şifre belirleyin. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Web sitemizin “Giriş yap veya üye ol” kısmına tıklayın, Parolanızı mı unuttunuz? bağlantısına tıklayın üye olurken kullandığınız e-posta adresini ve kullanıcı adınızı girin ve “Şifre sıfırlama” butonuna tıklayın. E-postanıza gelecek olan “Şifre yenileme” postasında anlatılan adımları takip ederek yeni bir şifre belirleyin. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın.

Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

Web sitemizin üyelik sistemi sizi e-posta adresiniz üzerinden tanır. Bir e-posta adresiyle sadece bir adet üyelik oluşturulabilir. Farklı e-posta adresleriyle birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

Web sitemize üye olmak için sağ üst köşede bulunan “Giriş yap/ veya üye ol” bağlantısına tıklayın. Önünüze gelecek ekrandaki sağ bölüm de “Üye Ol” kısmından bireysel üyelik ya da kurumsal üyelik yapabilirsiniz.. Mail adresi, Şifre ve Cep telefon numaranızı girdikten sonra “üye ol” butonuna tıklayınız. Bu aşamadan sonra sms doğrulama sayfası açılacak, girmiş olduğunuz cep telefon numarasına bir şifre gelecek bu şifreyi ekran da istenilen yere girelim ve bekleyelim, sms aktivasyon onaylanıyor dedikten sonra sizi ana sayfaya atacaktır. https://royalgreen.com.tr/hesabim/adresini-duzenle/ bölümünden adres ve diğer bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.