Genel Kategori

Adeta Sihirli Bir Cihaza Benzeyen Royal Green Su Arıtma Cihazı 9PH lı Su Üretimi Yaptı

Farklı sistemiyle diğer ürünlere benzemeyen ve oldukça kaliteli olan Royal Green su arıtma cihazları insan sağlığına en uygun PH değerine sahip suyu oldukça kolay ve hızlı şekilde hazırlayıp size sunar. Piyasada bulacağınız su arıtma cihazlarından farklı olarak Royal Green ürünlerinde Alkali su PH değeri olan 8,5 – 9 PH değerini yakalar ve vücut için en uygun suyu tüketirsiniz. Bu sayede ayrıca tüm organlarınız sağlıklı ve besleyen bu su sayesinde daha sağlıklı olur. Ayrıca içinde bulunan su arıtma filtresi sayesinde temizlenen ve sağlıklı olarak temin edilen suyun içinde ayrıca doğal minerallerin de olması ayrıca önemli özelliklerinden bir tanesidir diyebiliriz.

Bebekler İçin Tavsiye Edilen Su PH Değeri

Küçük yaşta olan ve anne süründen yeni yeni vazgeçen bebeklerin hassas bünyelerine en uygun suyu bu cihazlar sayesinde üretip bebeğinize gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Zengin mineralli su üretme teknolojisine sahip olan Royal Green su arıtma cihazları özellikle bebeklerin vücutlarında biriken toksinleri kolaylıkla dışarı atılabilmesine yardımcı olur. Bu özelliği ile doktorlarında tavsiye ettiği bir su arıtma cihazı olma özelliğine sahiptir diyebiliriz.

Royal Green Filtre Teknolojisi

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu ürünün 8 farklı su arıtma filtresi vardır. Bu filtrelerin sırasıyla;

-Suyun içine bulunan kaba tortuları temizleme özelliği

-GAC şeklinde adlandırılan aktif karbon filtreleme özelliği

-Karbon Blok Filtreleme teknolojisine sahip olan filtre

-Memban filtreleme özelliği

Gümüş iyon teknolojisine sahip post karbon filtreleme

-Mineral dengesini sağlayan filtreleme

-Alkali filtreleme ile su ph değeri ayarlama filtresi

-Detoks özelliğine sahip olan özel filtreleme

Yukarıda bulunan tüm filtreler kendi içinde özel görevlere sahip olup bu görevler yerine getirildiğinde tam anlamıyla sağlıklı su üretmiş olursunuz. Piyasada bulunan bazı ürünlerde bu filtreleme teknolojisi ve kalitesi olmadığı gibi sadece tortu ve kaba kirleri alabilen filtrelerin olduğu su arıtma cihazlarını size sunabilirler. Bu nedenle özellikle müşterilerin bu ürünlere çok dikkat etmelerini öneriyoruz.

Royal Green su arıtma cihazları ve bunlara bağlı olan su arıtma filtresi piyasada bulabileceğiniz en sağlıklı suyun tek adresidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir