Genel Kategori

Alkali Suyun İyilestirici Gücü

İnsanoğlu her ne kadar farkında olmasa da yaşamımız ve sağlığımız suyun varlığı ile yakından ilgilidir. Suyun akışında geçmiş yaşamdaki anıları, bugün ki yaşamı ve gelecekte ki yaşamın tohumlarını buluruz. Su, yaşam ve ölümün, sağlık ve hastalığın, Varoluşun mükemmel ve becerikli bir aracıdır. Ancak tüm hayatın ve varlığın temeli olan su ile geçmişten gelen yakın ve sevgi dolu ilişkimiz giderek kirlenmiştir.

Su kaynaklarımız, bugün son derece dikkatli ve titizlikle üzerinde durulması gereken bir konu olmuştur. Su medeniyetinin merkezi ve tarihi olan yaşadığımız bu topraklar da tarihin bize miras olarak bıraktığı su kaynaklarımızı yeteri kadar doğru ve dengeli kullandığımızı söylemek kolay değildir. İlk zamanlardan başlayarak her şeye can veren su modern yaşamın getirdiği çevre kirliliği ve gerekli önlemlerin alınmaması nedeniyle can çekişir duruma gelmiştir. Bunun sonucunda kendi ellerimizle kirlettiğimiz dünyamızda uygun olmayan suların kullanımı ile her yıl milyonlarca kişi çeşitli hastalıklara yakalanarak ızdırap çekmekte bir o kadarı da zamansız yaşlanmakta veya ölmektedir.

Çare olarak tüm dünyada birçok kişi arıtılmış yeraltı kaynak sularını devamlı olarak artan fiyatlarla şişe ve damacanalara doldurulmuş olarak artan fiyatlarla damacanalara doldurularak satışa sunulmuştur. Ne yazık ki damacana suları oldukça sağlıksız sulardır. En iyi sağlıklı su arıtma suyudur fakat her arıtma cihazı sağlıklı su üretir mi tartışılır. Hassas ve titizlikle arıtılan Royal Green su arıtma cihazı 8.5 ph değerinde su üreterek Türkiyeye damgasını vurmuştur. Bir ilk yeşil sistem olan Royal Green 8 Filtreli olup piyasaya sunulan 5 filtreli cihazlardan üstün tasarlanmıştır.

Daha kaliteli olan Royal Green elit modeli suyun derecesini gösterir daha kaliteli suya sahip olmanızı sağlar. Elit modeli üstün teknoloji ile geliştirilmiştir. Filtre takibi yapma özelliği vardır ve filtre kirlenince sinyal verir. Sağlıklı suya kavuşmak artık bir tık kadar kolay. Sizde Royale gelin sağlıklı suyun tadını çıkarın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir