Genel Kategori

Belediyelerin Arıtma Sistemleri Yeterli Değil

Belediyelerin Arıtma Sistemleri Yeterli Değil

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde kullandığımız çeşme suları, belediyenin arıtma sistemleri tarafından arıtılır. Su, kaynağından geldiği gibi evlerimize aktarılmaz. Öncelikle belediyelerin kurdukları arıtma tesislerinden geçer ve sonrasında çeşmelerimize ulaşır. Ancak bu suların arıtılması yetersiz kalır. Çünkü belediyelerin sahip oldukları arıtma sistemlerinde, suyun içinde bulunan taş, çakıl, büyük kum parçaları gibi büyük olan maddeler arıtılır ve içilecek hale getirilir. Hatta bazı dönemlerde, hastalık olmaması için klorlanır. Ancak suyun içinde kalan bakteriler ve mikroplar, olduğu gibi evlerimize ulaşır. Bunu engelleyebilmenin tek yolu ise çeşmelerimizdeki sular için su arıtma sistemleri kullanmaktır.

Su arıtma sistemlerinin özellikleri nelerdir;

  • Su arıtma sistemleri, suyun içinde olan kum, bakteri ve mikropların arıtılmasını sağlar.
  • Bu sistemlerin içinde 5 aşamalı filtreleme sistemi bulunur. Bu filtreleme ile suyun sertlik değeri düşürülür ve su lezzetli hale getirilir.
  • Burada dikkat etmeniz gereken nokta her su arıtma cihazının aynı olmaması, sağlıklı su üretememesidir. Çünkü yukarıdaki gibi normal özelliklere sahip olan cihazlarda suyun içerisinde bulunan bazı sağlıklı mineraller de ayrışır. Bunu önleyebilmeniz ise Royal Green su arıtma cihazları ile mümkün olur.
  • Royal Green su arıtma cihazları ne işe yarar;
  • Bu cihazlarda, 5 aşamalı filtrenin dışında 3 adet daha filtre bulunur. Bu filtreler mineral, detox ve alkalin filtresidir.
  • Bu filtreler ile suyun eksik olan mineralleri tamamlanır. Ayrıca suyun ph değeri 8,5 seviyesindedir ve bu değer en sağlıklı su olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte Royal Green ile elde edilen sular antioksidan özelliği gösterir. Bu sayede vücudunuzdaki toksinler dışarı atılır.
  • Sağlığınız için tüketmeniz gereken sularda kalsiyum, potasyum, lityum, magnezyum ve sodyum gibi minerallerin bulunması gerekir. Royal Green su arıtma sistemleri, mineral filtresi ile 8 çeşit mineralin bulunduğu organik su elde etmenizi sağlar.
  • Bu şekilde elde ettiğiniz suları hem hastalarınız hem bebekleriniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Eğer siz de hala belediyelerin arıtmış olduğu suları kullanıyorsanız, hemen bir Royal Green su arıtma cihazı edinin ve sağlıklı yaşayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir