Genel Kategori

Çeşmeden Gelen Suyun İçindeki Zararlı Yabancı Maddeler

Hayatın devamlılığını sağlayan en önemli etken sudur. Evinizde içme suyu olarak ya da yemeklerinizde kullandığınız çeşme suyu ise hayat vermekten ziyade hastalık saçıyor. İçeriğindeki ağır metaller insan vücudunu uzun vadede organ iflası ve kanser ile baş başa bırakıyor. İçme suyunu daha kaliteli hale getirerek tüketmek için arıtma cihazı kullananların sayısı ise her geçen gün artıyor.

Çeşme suyu kireç ve klor dışında metaller de içeriyor

Şehir ya da ilçe merkezlerinde bir kanalda toplanan ve arıtma işleminden geçtiği düşünülen çeşme sularını rahatlıkla tüketmek sağlık açısından mümkün değil. Tam olarak arıtılamadığı testlerle ispatlanan çeşme suyu evinize gelene kadar yüzlerce çeşit zararlı madde ile bütünleşiyor. Kireç, klor, pas ve demir tozu gibi maddelerin yanı sıra ağır metaller ve virüsler de çeşme suyu ile mutfaklarınıza giriyor. İnsanın sağlıklı bir yaşam sürmesi için uzmanlar tarafından açıklamam günlük 2.5 litre standardına uyarak bu oranda çeşme suyu içen bir insanda yılda ortalama 6 gram kireç birikimi oluyor. Diğer virüsler ve yayılan hastalıklar ile metal parçacıkları da hesaba katılınca arıtma cihazı kullanmanın avantajları ön plana çıkıyor.

Hem ekonomik hem de sağlıklı sistem

Suyu tamamen arındıran ve zararlı elementleri bir bir yok eden arıtma sistemi ile evinizde çeşmelerden akan hastalık deposu çeşme sularına dur diyerek sağlıklı yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz. İçeriğindeki organik filtreler ile suyu temizlediği gibi faydalı minerallerle de zenginleştiren Royal Green arıtma cihazı modelleri, hem ekonomik hem de sağlıklı kullanım şansı ile kullanıcılara çifte avantaj sunuyor. Hayatın döngüsünü tamamlayan su tüketimini sağlıklı hale getirerek çeşme suyu ile yayılan hastalıklardan korunmak için kolay bir şekilde arıtma sistemine geçebilirsiniz.

Uzun yıllar üretici garantisi ile hizmet veren Royal Green ürünleri çeşme suyunu % 100 arıtarak sağlıklı su tüketiminin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktadır. Dayanıklı filtreleri ve servis bakım hizmeti ile ömür boyu kullanabileceğiniz arıtma sistemi ile damacana su masraflarından da kurtulmuş olacaksınız. Sağlığınıza yapacağınız küçük bir yatırımla uzun vadede ortaya çıkan hastalık risklerinden de korunarak yumuşak içimli su konforunu yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir