Genel Kategori

Çeşmenizden Akan Su Göründüğü Gibi Masum Değil

Su arıtma cihazları son zamanlarda çok hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor.  Evlerindeki sudan şikayet               eden tüketiciler bu sorunu su arıtma cihazlarıyla üstesinden geliyor. Su arıtma cihazlarının fiyatları buna bağlı olarak değişiyor. Royalgreen su arıtma cihazı bu alanda kaliteli ve uygun fiyata hizmet sunuyor. 

Musluk suları çok fazla kireçli olduğundan musluk suları arıtılmadığı taktir de ev eşyalarına bile zararları dokunabiliyor. Bunu anlamanızın en kolay yolu ise çaydanlığınızın içerisindeki görüntüdür. Kirecin eşyalara zarar verdiği gibi aynı zamanda insan vücudunada zarar vermektedir. Bunun nedeni ise insan vücudu alkali yapıda olduğundan alkali suya ihtiyaç duymasıdır. Kireçli su ise yapısında bulunan kimyasallar ve zararlı maddelerden dolayı asidik bir yapıya sahiptir.  Bu nedenle bir cok hastalık için tehdit teşkil etmektedir. Hatta Phoranı uygun düzgün olmayan su yağ yakımınıda zorlaştırdığından kilo alınması için bir sebep olabilecektir. Zayıflamak için insanlar alkali suları tercih etmelidir. Bunun için uygun fiyata su arıtma cihazı üreten RoyalGreencihazlarını kullanarak PH Değeri yüksek sular elde edebilirsiniz.

Kireçli suyun Cilde verdiği zararlar:

  • Musluktan akan kireçli su içerisinde bulunan ağır metaller zincirleme bir reaksiyon ile cildimizde oluşacak zararlı etkiler ortaya çıkabiliyor.

İşte bu zararlardan bir kaçı:

  • Kireçli suda bulunan metaller zaman içerisinde cilde yerleşebiliyor. Buna kaiden başta güneş hasarları ve güneş yanıkları olmak gibi bir çok zararlı etkisi olduğu biliniyor.
  • Bu ağır metaller cilt gözeneklerini kapattığı için siyah nokta oluşumuna sebebiyet veriyor.
  • Magnezyum ve Kalsiyum gibi maddeler ciltte sivilce oluşmasına sebebiyet veriyor.
  • Sudaki ağır metaller bunlarla birlikte birde cilt kırışıklığına çizgiler oluşumuna sebep oluyor erken yaşta yaşlılık gözüküyor.
  • Musluk sularının içerisinde bulunan tuz ve ağır metaller sebebiyle ciltte güneş yanıkları kızarıklık oluşmasına sebebiyet veriyor.
  • Musluk suları içerisindeki tuz ve ağır metaller sebebiyle ciltte kızarıklıklar ve güneş yanıkları olmasına sebep oluyor.

Bunların oluşmaması için size RoyalGreen su arıtma cihazını öneriyoruz. RoyalGreen Su arıtma cihazı uygun fiyatla kaliteli su elde etmeniz açısından sizin için cok iyi bir seçim olacağına inanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir