Genel Kategori

Cildimizi Hangi Su İle Yıkamalıyız?

Her gün belli bir miktarda su içmeniz gerektiğini artık biliyorsunuz, bu suyu da kaliteli su markalarının arasından seçiyorsunuz. Ama aslında yüzünüzü ve saçınızı yıkadığnız suyun kalitesi de çok önemli. Ünlü Amerikalı dermatolojist Dennis Gross bunu tesadüfen keşfetmiş.

2001 yılında, moda dergilerinin editörleri, mankenler, sosyete mensupları ve tasarımcılardan oluşan müşterilerinin Milano'daki bir moda gösterisinden döndüklerinde ciltlerinin kuruduğunu ve bozulduğunu farkedince konunun üzerine eğilmeye karar vermiş. Çünkü bu dönem boyunca bütün müşterileri aynı kozmetik ürünleri kullanıyorlarmış, değişen tek şey temizlikte kullandıkları suymuş! Dr. Gross bunun üzerine dünyanın çeşitli kentlerinde musluktan akan suları tahlil ediyor ve cilt için en iyi suyun New York, Los Angeles ve Gereenwich'te olduğunu görüyor. Musluk suyunun içindeki demir, bakır, magnezyum, çinko ve kurşun gibi ağır metaller serbest radikallerle etkileşim içine girerek cildin kolajen dokusunu zayıflatıyor. Aynı zamanda cildin doğal yağını kalınlaştırarak gözenekleri tıkamasına ve böylece, akne, siyah nokta, genişlemiş gözenekler ve kırmızılığa yol açıyor. Bundan kaçınmak istiyorsanız yüzünüzü arıtma suyuyla yıkamanız gerekiyor.

Cildin sağlıklı olabilmesi için yıkadığımız suyunda sağlıklı olmasi gerekir. Hem cildiniz hem vücudunuz için size tavsiyemiz Royal Green su arıtma cihazıdır. Royal Green su arıtma cihazı bol mineralli ve 8.5 ph değerinde bir su üretir. Bol mineralli su sağlığınız için çok önemlidir. Her evde olması gereken bu arıtma cihazı içme ve kullanmanın yanı sıra cildi besler, canlandırır, ve ışıl ışıl bir görüntü kazandırır. Çünkü Royal Green 8 filtreli sistemi ile sudaki her türlü mikroorganizmalardan suyu ayrıştırır ve suyu en saf hale getirir.

Şehir şebekelerine karışan kimyasallardan ve kireçten arınan su cildi yağlandırmaz ve aksine detox etkisi yaparak cildi canlandırır ve peeling görevi görür. Cildi gençleştirir ve içindeki mineraller sayesinde erken yaşlanmayı engelleyerek ferah bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Royal Green soft su arıtma cihazının diğer faydalarını öğrenmek için sitemizi www.rosuaritma.com ziyaret edebilirsiniz. Rezerve ozmoz sistemi ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir