Genel Kategori

Damacana Sularında ki Tehlike

Damacana suları insanların şebeke suyundan sonra tercih ettikleri ikinci hatadır. Çünkü damacana suları parayla alınan şebeke suyu desek yanlış tabir etmiş olmayız yani bedavaya musluklarınızdan akan suyla para verip aldığınız damaca sularının insan sağlığı üzerindeki etkisi aynıdır.

Damacana suları sert plastik içine koyulan kaynak sularıdır. Fakat bu sert plastikler sizden kullanım sonrası geri alınarak geri dönüşüme sokulur ve yenisi yapılarak sular içine doldurularak satışa sunulur. Başta plastik zaten sağlığa zararlı bir maddedir içinde suyu fazla bekletemezsiniz kansorejen madde içeriğinden bu suya karışarak sizi kansere kadar götüren ciddi rahatsızlıklar getirir.

Damacana şişeleri dolumundan sonra kullanım ömrü 1 haftadır fakat depolanması dükkanda beklemesi size ulaşması uzun zaman alabilir bu süreçte su kalitesini yitirir ve demin de bahsettiğimiz gibi ciddi hastalıklara sebep olur. 

Günümüz de suya verilen paranın haddi hesabı belli değildir. Yıla çarptığınızda ciddi meblalar ödersiniz. Ayrıca sağlıklı olmaması da cabası. Bir suyun sağlıklı olabilmesi için herşeyden önce alkali seviyesinin 7.nin üstünde olması gerekir. 

  • Amerikan bilim adamları sizin için harika bir cihaz tasarlayarak damacana sularına ödediğiniz boş masraflar ve kalitesiz sulardan sizi kurtarmayı amaçlamıştır. Royal Green ismini verdikleri bu cihazda Türkiye de eşi benzeri bulunmayan bir yeşil teknolijiye sahiptir. 8.5 ph değerinde alkali su üretimi 8 aşamalı filtre teknolojisi ile en çok satanlar listesine girmiş ve %de 100 müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen satış sistemi ile bir tık kadar yakınınızda olan bu cihazın garantisi 10 yıldır. Ücretsiz servis ve montaj imkanı sayesinde hiç yorulmadan direk cihazı kullanmaya başlar ve sağlıklı suyun tadını çıkarırsınız.

Hem maddi hem sağlık açısından en ince ayrıntılarıyla düşünülerek tasarlanmış bu cihaza hayran kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir