Genel Kategori

Dünyanın En Akıllı Cihazı Royal Green Elit Plus Dijital Su Arıtma

Royal Green Türkiyenin ilk ve tek yeşil teknolojisine sahip cihazıdır. Tüm parçaları Nsf onaylı olan bu cihaz üstüne teknoloji ürünüdür. 

Dünyanın en akıllı pompalı dijital göstergeli ters ozmos su arıtma cihazı olan Royal Elit Plus Dijital 9 aşaması içerir. Mineral, Detox fileleri ile yüksek oranda mineraller ekleyerek 8.5 ph değerinde alkali su sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. 

Royal Green diğer cihazlar gibi Çin malı değildir her parçası Nsf onaylı olup Usa markadır. Her evde olması gereken bu cihaz özellikle hasta ve bebekli evlerin vazgeçilmezidir. Çünkü şebeke suları bünyesinde barındırdığı hastalık yapıcı mikroorganizmalar nedeniyle sürekli insan sağlığını tehlikeye atmıştır. 

  • Royal Green Elit Plus Özellikleri 

  • .  9 aşama  filtrasyon içerir.

  • . 100 GPD Dow Filmtek Mebran 360Litre 24 Saat Su Üretimi 

  • . Bilgisayarlı  Mikrocip teknolojisi içerir.

  • . Ürettiği suyu saniye saniye analiz ederek sonuçları ekrana yansıtır.

  • . Detox filtre vücutta toksinlerin birikmesine yardım eder.

  • . Uv filtre ile suyu dezenfekte eder ve Ultra mineralli ve alkali su sağlar.

Royal Green elit plus modeli Türkiye de ki en akıllı cihazdır. Amerikan marka cihazlar en üstün teknoliji ile üretilmiş olup onun üstünde başka bir cihaz yoktur. Piyasaya sunulan bir çok cihaz vardır. Bunlar ucuz diye tercih edilen fakat insan sağlığı ile yakından uzaktan alakalı olmadan tasarlanan sistemlerdir. Hem paranıza hem sağlığına yazık etmeden önce iyi araştırıp doğru karar vermenizi öneririz.

%de 100 Müşteri memnuniyetine sahip bu cihazı kullanmaya başladığınız zaman geç kaldığınızı anlatacaksınız. Teknik servis imkanları ve 10 yıl garantisi ile Türkiyenin bir numaralı cihazı olan Royal Green her zaman size ve sevdiklerinize sağlıklı günler yaşatmak için çalışmakta ve başarmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir