Genel Kategori

En İyi Su Arıtma Cihazı Royal Green

RoyalGreen Reverse Osmosis Su Arıtma, ailenizin sağlığı ve refahında yapacağınız en iyi yatırım.

Reverse osmosis içme suyu sistemlerinde 14 yıldan fazla uzmanlık alanı, benzersiz tasarım özelliği ile kurulumu daha kolay ve daha güvenilir hale getiriyor  geniş renk ve boyut yelpazemiz sayesinde, hemen hemen her RO uygulamasını çözmenizi sağlıyor.

RoyalGreen, önde gelen bir üretici olup  konut ve ticari ters osmoz sistemleri, membranlar ve diğer birçok su arıtma ürünlerinin ihracatçısı ve ithalatçısıdır.. Ülke çapında iş yerlerinde halihazırda 50.000’den fazla müşterisi bulunan RoyalGreen en iyi su arıtma cihazı, kurulumu daha kolay ve daha güvenilir hale getirmektedir.

  • Sizi şaşırtacak fiyatlarda kaliteli ve performansı yüksek verim elde edersiniz!
  • Sınırsız ultra taze, temiz, harika ve doğal Mineralli Suyun tadını çıkarın.
  • Kolay değiştirilebilir filtre tasarımı, filtre değişimini hızlı, temiz ve kolay hale getirir.
  • Evde kendi saf, sağlıklı ve alkali içme suyunu kendiniz yapın.

En iyi su arıtma cihazı Royal Green ters ozmoz filtre sistemleri fiyatları, Tayvan ve Çin’deki diğer üreticilere göre USA malı arıtma cihazlarımız % 50’ye varan tasarruflar sunan, bulabileceğiniz en iyiler arasındadır.

Royal Green Ev Tipi Reverse Osmosis Sistemi Nedir?

Royal Green RO Sistemleri, şebekeden gelen tüm mineral ve kimyasal kirleticilerin % 95-99’unu gidermek için ters ozmoz prensibini kullanan bir Ev İçme Suyu Sistemidir. RoyalGreen ürünleri, mutfak lavabonuza monte edilen bir musluğun rahatlığı ile size şişelenmiş suyun kalitesinden daha fazlasını verir.

Ters Ozmoz Su Filtresinden Nasıl Farklıdır?

Sıradan su filtreleri, sadece kir tortularının parçacıklarını sudan ayırmak için bir seçenek kullanır. Ters ozmoz, sadece partikülleri değil, aynı zamanda musluk suyundan molekülden çözünmüş kirletici madde molekülünün çok yüksek bir yüzdesini de ortadan kaldıran yarı geçirgen bir membran kullanır.

Membran nedir ve nasıl çalışır?

Membran, birbirine bağlanmış ve plastik bir boru etrafındaki spiral bir konfigürasyonda haddelenmiş birkaç ince tabaka veya  tabakadan oluşur (Bu, ince bir film kompoziti veya TFC membranı olarak da bilinir). Membran malzemesi yarı geçirgendir: Su molekülleri, çözünmüş katılara (örneğin: mineral kimyasal kirleticiler) bir engel olarak etki ederken geçer. Besleme suyu akışı zarın yüzeyi boyunca geçtiğinde, RoyalGreen molekülleri, membran yüzeyine nüfuz eder, spiralin etrafına doğru çalışır ve merkez borunun içinde toplanır. Geri kalan kirleticiler atığa atılır ve membranın yüzeyinden drenaja kadar yıkanır.

Osmosis’i açıklayabilir misiniz?

Bir zarın yarı geçirgen olduğunu ve çözünmüş tuzlara kapalıyken suyun geçmesine izin verdiğini varsayalım. Şekilde aşağıda gösterildiği gibi bir kapta iki bölme arasına bir membran yerleştirin. Daha sonra kabın bir yarısına bir tuz çözeltisi ve diğer yarısında saf su koyun. Şimdi temel bir bilimsel prensip devreye giriyor. Yani, aynı sistem içindeki iki farklı sıvı konsantrasyonu, zarın her iki tarafındaki dengeye (yani aynı konsantrasyondaki kirletici maddelere) ulaşmaya çalışacaktır. Tabii ki bunun gerçekleşmesi için tek yol, saf suların zardan geçerek dengeye ulaşmak için tuzdan suya geçmesi OSMOSIS denir.

Ters Ozmoz nedir?

Ters Osmoz, doğal ozmos akışının tersine çevrilmesidir. Bir su arıtma sisteminde amaç, tuz çözeltisini seyreltmek değil, saf suyu tuzdan ve diğer kirleticilerden ayırmaktır. Doğal ozmotik akış tersine çevrildiğinde, tuz çözeltisinden gelen su, basınç uygulanarak zıt yönde zardan zorlanır ve böylece REVERSE OSMOSIS terimidir. Bu süreçte, tuzları ve diğer kirletici maddeleri eleyerek saf su üretebiliriz.

En iyi su arıtma cihazının arıtma süreci

Ham musluk suyu önce kir, pas ve diğer tortuları gidermek için 5 mikronluk bir partikül FILTER [1] içinden akar. Su daha sonra klor ve organik kimyasalların% 98’ini alan bir karbon briket kartuş FILTER [2] ‘ye akar. İşlemin bir sonraki aşaması çok kimyasal bileşikler ve süspansiyonu filtrelemek için FILTER [3]  Blok karbon filtredir. [4] Su moleküllerinden çözünmüş kirletici maddelerin% 95-99’unu ayırmak için ters ozmoz membranı (TFC).

Kirletici maddeler daha sonra tahliye edilir. EN İYİ SU ARITMA CİHAZI işleminin bir sonraki aşaması küçük KARBON FİLTRESİ [5] geriye kalan kimyasal, tat ve koku izlerini ortadan kaldırır. Tipik Akış Şeması RO suyu 3,2 galonluk bir TANK’da depolanmıştır [6]. Tankın içinde 8-10 psi hava ile önceden doldurulmuş balon benzeri bir kauçuk diyafram vardır. Tank dolduğunda, hava basıncı artar ve musluk açıldığında suyu dışarı iter. [7] Biocera antioksidan alkali mineral filtresi sayesinde suya gerekli mineralleri ekler ve suyun tadını muazzam şekilde tatlandırır. Royal Green Serisi sisteminin son unsuru, NSF Onaylı CİLALANMIŞ KROM MUSLUK’dur [8]. Mutfak tezgahına veya lavaboya monte edilir. Bir bardağı doldurmak için, kolu aşağıya doğru çevirmeniz yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir