Genel Kategori

Evinizde Organik Su İçmek İstiyorsanız Royal Green Organik Su Arıtma Cihazlarını Tercih Edin

Evinizde Organik Su İçmek İstiyorsanız Royal Green Organik Su Arıtma Cihazlarını Tercih Edin

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız suların ne kadar temiz ve hijyenik olduğunu biliyor muyuz? Bu sular, eski zamanlarda kaynaklardan geldiği için genellikle temizdi. Ancak günümüzde kullandığımız çeşme suları ne yazık ki temiz değil. Çünkü sular evlerimize kadar ulaşırken yolda çok sayıda kir ve bakteri ile karşılaşıyoruz. Bunda küresel ısınmanın ve insanların çevreye zarar vermesinin etkisi oldukça fazladır. Bu durumda evlerimize hazır su almayı tercih ediyoruz. Bu hazır sular da maalesef ki, vücudumuz için gerekli olan sağlıklı su özelliğini taşımaz. Çünkü Türkiye’deki en sağlıklı hazır suyun ph değeri 5-5,5 seviyelerindedir. Oysa ki bir insanın sağlıklı bir şekilde yaşayabilmesi için vücudundaki ph dengesinin en az 7,5 seviyesinde olması gerekir. Vücudun bu dengeyi sağlayabilmesi için de organik su alması gerekir.

Organik su nedir;

Organik su, insan sağlığına fayda sağlayan en önemli sudur. Bu suyun özelliği ph seviyesinin yüksek olmasıdır. Organik suyun bir diğer adı alkali sudur. Alkali su, ph seviyesi 7’nin üzerinde olan ve içerisinde çeşitli minerallerin bulunduğu suya verilen isimdir. Eğer sağlığınızı düşünüyorsanız, özellikle çocuklarınıza mutlaka organik su içirmelisiniz. Peki organik suyu nasıl elde edersiniz. Su cihazı bir diğer adıyla su arıtma cihazı sayesinde, çeşme sularınızı arıtarak, organik su elde etmeniz mümkündür. Bunu sağlayabileceğiniz en iyi cihazlar ise Royal Green markasındadır. Bu markaya ait olan su arıtma cihazlar, son teknoloji ile üretilmiştir ve kalite standardı belgelerine sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Royal Green organik su arıtma cihazlarını kullanabilirsiniz.

Royal Green organik su arıtma cihazlarının özellikleri nelerdir;

Royal Green su cihazı çeşitleri, hem ekonomik hem de kaliteli su üretimi yapmasıyla bilinen cihazlardır. Bu cihazların sahip olduğu özellikleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Bu cihazlar, zengin mineralli su arıtmanızı sağlar.
  • Türkiye’de bir ilk olan yeşil teknoloji ile üretilmiştir. bu nedenle elektrik gerektirmeden kullanılabilir.
  • Çeşitlerine göre 8 yada 9 fitreye sahiptir.
  • Cihazlarda bulunan mineralli filtre ile özellikle bebekleriniz için gerekli olan potasyum, magnezyum, lityum, kalsiyum ve sodyum gibi mineraller karşılanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir