Genel Kategori

Her Gün Ne Kadar Su İçmelisiniz?


Genel bir kural olarak, vücutta oluşan zararlı maddelerin atımını sağlamak ve vücut sıvı dengesini koruyabilmek için 8-10 bardak su tüketilmesi önerilmektedir.
İnsanlar su gereksinimlerini genelde; içecekler, besinler ve metabolizma olmak üzere üç kaynaktan sağlarlar. Besin içerisinde bulunan besin öğelerinin yakılması sonucunda su oluşur. Diyette proteine göre karbonhidrat ve yağın yüksek olması metabolik suyu arttırır.

Yediğimiz besinler ve içecekler yoluyla da vücudumuza su sağlarız. Örneğin sebze ve meyvelerin yaklaşık 85-% 90’ı , 1 su bardağı sütün %90’ı sudur. Gün içerisinde içtiğimiz çay, kahve, soda vb. içeceklerle ile de sıvı almaktayız. Ancak kafein içeren kahve, çay ve diğer içecekler sıvı ihtiyacını karşılasa da uygun su kaynakları olarak sayılmazlar. Örneğin kafein içeren kahve içildiğinde su alırsınız ancak diüretik etkisinden dolayı daha fazla idrar çıkışı yaparak daha fazla sıvı kaybedersiniz.

Bu bilgilerden yola cikarak özetleyecek olursak suyun hayatimizdaki yeri çok önemli peki ne kadar sağlıklı su içiyoruz.

Bizim amacımız size sağlıklı su ulaştirmaktir. Arıtma günden güne hızlı bir şekilde kirlenmekte olan suyun ıslah edilmesi işidir. Su arıtmada, içilmesinde, kullanılmasında, çevreye bırakılmasında sakınca bulunan sular içindeki kirleticilerden arındırılır. Bu arıtım işlemi kimyasal, fiziksel ve biyolojik yollarla yapılabilmektedir. Suyun özelliğine göre kullanılacak su arıtma yöntemleri de farklılıklar gösterir.
Suyunuzun basincina göre tespit yapilip su arıtma cihazımızı evinize montajını yapıyoruz. Hem sağlığınızı hem bütçenizi koruyoruz.

Royal Green su arıtma cihazı piyasada satılan ucuz Çin malı ürünler gibi değildir

%de 100 Amerikan mali olup 8 aşamalı filtre özelliğiyle Turkiyede bir ilktir.

Su hayattır Ro su ile hayatınıza anlam katın…

Gelişmiş su arıtma teknolojileri ile üretilmiş olan su arıtma cihazı sağlıklı içme sularının elde edilmesini sağlayarak, aile bütçesine de katkıda bulunabilmektedir. Yeşil teknolojiyle üretilmiş olan 8 filtreli su arıtma cihazı bir yıl filtre hediyeli, ücretsiz kargo ve montaj hizmetiyle alıcılara sunulmaktadır.

Yüksek ölçüde mineralli su sağlayan 8 filtreli su arıtma cihazı suları mineral açısından zenginleştirerek, 8.5 ph değerinde su elde edilebilmesine yardımcı olabilmektedir.

Yapay maddelerden arındırılarak üretilen filtreler, yüksek oranda ph seviyesine su elde edilebilmesini sağlamaktadır. İçeriğindeki mineral filtreler sayesinde, hücrelere zarar verebilecek maddeler engellenebilmektedir. Metabolizmayı hızlandıran ve vücuda enerji sağlayan sağlıklı bir su elde edebilmek için, mineral filtreli su arıtma cihazlarına duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir