Genel Kategori

HZ-150M Su Arıtma Cihazı

Su tüketiminde kaliteli ve sağlıklı su temininde HZ-150M Su Arıtma Cihazı su içinde bulunan tortuların, klorun ve kokuların giderilmesinde oldukça etkilidir. Suyun kendine has temel yapısında değişiklik yapmadan içindeki mineralleri ve sağlıklı maddeleri koruyarak suyu arındırır.

Her yerde çok pratik kullanım sunan bu cihazın bünyesinde bulunan 6 aşamalı filtre sistemi olan “Doğal Mineral Filtresi” sayesinde kaliteli su kullanımı mümkün olmaktadır.  6 aşamalı HZ-150M Su Arıtma Cihazı sağlıklı su tüketimi için su taşıma ve su satın alma için çok fazla para harcama olaylarını bitiriyor. Bu cihaz sayesinde evlerde kullanılacak su hiç bitmiyor. Suyun arındırılmasının ardından son aşamada suya katılan mineral desteği ile de suyun lezzetini ve kokusunu oldukça güzel hale getirmektedir.

HZ-150M Su Arıtma Cihazı ve Özellikleri

HZ-150M Su Arıtma Cihazı içerisinde bulunan özel tasarım sistemler sayesinde kesintisiz su kaynağınız elinizin altında bulunuyor. Bu cihazın özellikleri ,

5 mikron sediment, granül aktif karbon, 1 mikron sediment, membran filtre, post karbon filtre, Mineral kapsül filtre olmak üzere 6 aşamalı filtre söz konusudur. 

 Cihazın tank kapasitesi 12 litre olup tank NSF onaylı çelik tank olarak oldukça kaliteli bir tank özelliğine sahiptir. 

Arıtma cihazının paslanmaz krom özelliğine sahip yıldız musluk olarak yapılmıştır. 

Reverse osmosis  sistem ve çift oring olarak tasarlanmıştır.  

Cihazın çalışma basıncı 3,5 ila 5,5 bar arası arasındadır.  

Ayrıca cihazda 10” fitle sistemi olmak üzer  4yönlü shut off valf ve metal braket olarak hazırlanmıştır.


HZ-150M Su Arıtma Cihazı ve Kullanımı

HZ-150M Su Arıtma Cihazı kullanım olarak oldukça pratik bir kuruluma ve kullanıma sahiptir.  Bu cihaz ile elde edilen suyun kullanımı oldukça sağlıklı ve yaralıdır. Ürünün teknoloji destekli olması oldukça uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir