Genel Kategori

HZ-150M Su Arıtma Cihazı

HZ-150 Su Arıtma Cihazı, alanının en iyi su arıtma cihazlarından birisidir. Zira bu cihaz, gerek su arıtma kalitesi bakımından gerekse kullanım ömrü bakımından son derece kullanışı bir cihaz olarak göz doldurmaktadır.

HZ-150 su arıtma cihazı, zengin mineralli su arıtma işlemi yaparak oldukça sağlıklı suya kullanıcılarını kavuşturmaktadır. Bu ürün sayesinde her an musluğunuzdan temiz ve kaliteli suyun akması mümkün olmaktadır. Bu ürün sayesinde, klorlu suya, tortulu suya ve kokulu suya son vermek mümkün olmaktadır. Bu sayede sağlığınızı da riske atmış olmamaktasınız. Zira su insan bedeninin olmazsa olmazı olarak tanımlanmaktadır. Suyun sağlıklı olması esasında insan vücudunun da sağlıklı olmasında etkili olmaktadır.

HZ-150M Su Arıtma Cihazı Teknik Özellikleri

HZ-150M Su Arıtma Cihazı teknik özellikler olarak ileri teknoloji ürünleri kategorisinde yer almaktadır. Zira bu ürünlerin teknik donanımları oldukça gelişmiş durumdadır. HZ-150M su arıtma cihazının özelliklerini sıralayacak olursak;

12 litre çelik tank özelliği ( NSF onaylı)

Reverse osmosis sistem

10’’ filtre sistemi özelliği

6 aşamalı filtre sistemi

Çift Oring özelliği

Metal broket

4 yönlü shut off valf

3,5 ile 5,5 arasında bar basıncı

Sıralanan bu özellikler HZ-150M su arıtma cihazının ne kadar kullanışlı ve kaliteli bir ürün olduğunu gözler önüne sermektedir.

HZ-150M Su Arıtma Cihazı Kullanımı

HZ-150M Su Arıtma Cihazı kullanım özellikleri oldukça etkili olan bir cihazdır. Zira bu cihaz su arıtma hususunda oldukça kullanışlı bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun yanı sıra ürünün tasarımsal özellikleri son derece şık bir özelliği de sahip olmaktadır. Bundan dolayı kullanımı sırasında oldukça avantajlı seçenekleri kullanıcısına sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir