Genel Kategori

HZ-150P Pompalı Su Arıtma

HZ-150P Pompalı Su Arıtma cihazı, son zamanlarda çok tercih edilen bir cihaz olarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Gerek teknik özellikleri bakımından gerekse tasarım özellikleri bakımından adından sıkça söz ettiren bu ürün, pek çok müşterinin beğenisini kazanmaktadır.

İleri teknoloji ürünü olan membran filtreleri sayesinde yüksek kalitede su elde edilmesini sağlayan HZ-150P Pompalı Su Artıma Cihazı, son derece kullanışlı bir ürün olarak göz doldurmaktadır. Yıldız musluk tasarımı ile son derece şık bir dizayna sahip olan bu üründe Voltron 75 GPD marka membran filtre kullanılmaktadır. Ürünün tank kapasitesi 12 litre olarak tasarlanmıştır. Ayrıca ürün, 1,2 amp 24 volt basınç pompasıyla çalışmaktadır.

 

HZ-150P Pompalı Su Arıtma Cihazı ve Teknik Özellikleri

HZ-150P Pompalı Su Arıtma Cihazı, pek çok farklı teknik özellikleri içermektedir. Son teknoloji ürünü su arıtma cihazının teknik özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır;

2,5 ile 6 Bar arasında çalışma basıncı

38 cm genişlik ve 44 cm yükseklik özelliği

24 cm en ölçüsü

12 litre tank ve 4 kg tank ağırlığı

Maksimum 45 C su sıcaklığında çalışma özelliği

Sıralanan bütün bu özellikleri içerisinde barındıran HZ-150P Pompalı su arıtma cihazı, sağlıklı suyu musluğunuza kadar getirmektedir. Ayrıca su artıma cihazı sayesinde yemeklerinizde ya da çaylarınızda dahi sağlıklı su kullanma şansına sahip olursunuz.

 

HZ-150P Pompalı Su Arıtma Cihazı Kullanımı

HX-150P Pompalı su arıtma cihazı kullanımı çok kolay olan bir cihazdır. Cihazın montajı yapıldıktan sonra musluğu her açtığınızda sağlıklı ve kaliteli suya ulaşmanız mümkün olmaktadır. Periyodik bakımlarını yaptırdıktan sonra çok uzun ömürlü olarak bu ürünün kulla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir