Genel Kategori

HZ-150PM Su Arıtma Cihazı

HZ-150PM Su Arıtma Cihazı ürünü, su basıncı yüksek ya da düşük olan yerlerde dahi etkili bir şekilde kullanım özelliğine sahip bir üründür. 6 kartuşlu filtre sistemi sayesinde su arıtma konusunda oldukça iddialı olan bu ürün, pompalı mineral filtreleri sayesinde adından çokça söz ettirmektedir.

 İleri teknoloji ürünü olarak ön plana çıkan su artıma cihazı pek çok yönden kalitesiyle göz doldurmaktadır. HZ-150PM su artıma cihazı, hem kaliteli hem de sağlıklı su arıtma sistemi sayesinde çokça talep gören bir üründür. Evlerde ideal kullanım özelliğine sahip olan bu ürün pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

HZ-150PM Su Arıtma Cihazı Teknik Özellikleri

HZ-150PM Su Arıtma Cihazı teknik özellikleri sürekli olarak geliştirilen bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Bu ürünün teknik özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

6 kartuşlu filtre sistemi

12 litre tank özelliği (çelik)

Uzun krom musluk

75/ GPD menran filtre

0,5 ile 7 bar arasında çalışma basıncı

220V Ac Çıkış ile 24V DC 1,2 Amp çalışma voltajı

Ürünün bu özellikleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Bu sayede su arıtma cihazının kullanım ve teknik özelliklerinin sürekli yenilendiğini söylemek mümkün olmaktadır.

HZ-150PM Su Arıtma Cihazı Kullanımı

HZ-150PM Su Arıtma Cihazı, son derece kullanışlı bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Ürünün gerek tasarımsal özellikleri gerekse teknik özellikleri kalitesiyle göz doldurmaktadır. Gerekli bakımların düzenli olarak yapılması sayesinde oldukça uzun ömürlü kullanım olanağı bulunan bu ürün, kullanıcılarına sürekli olarak temiz ve sağlıklı su garantisi de sunmaktadır. 

Bütün bu bilgiler ışığında, HZ-150PM su artıma cihazının, son teknolojik ürün olduğu ve alanında en etkili su artıma cihazlarından birisi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir