Genel Kategori

HZ-150PM Su Arıtma

Su, insan için hayati önem taşımaktadır. Günlük hayatta kullandığımız suların hijyen özellikleri ve içerikleri hakkında yeterince bilgi sahibi olamadığımız için kullandığımız suyu içimiz rahat bir şekilde kullanamamaktayız. HZ-150PM Su Arıtma cihazı sayesinde gönül rahatlığı ile su tüketimi mümkün olmaktadır. Bu model su arıtma cihazı suyu asıl özelliklerine ulaştırıyor. 6 filtreli mineral filtre özelliğine sahip olan bu cihaz her seviyeden basınçlı su için uygun olarak tasarlanmıştır. 

HZ-150PM Su Arıtma Cihazının Teknik Özellikleri

HZ-150PM Su Arıtma teknik özellikleri olarak incelendiğinde su arıtma cihazları içerisinde bir adım öne çıktığı görülmektedir. Bu model su arıtma cihazının teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

6 kartuşlu filtre sistemi ile pompalı mineral filtreye sahiptir.

12 litre çelik tank özelliği bulunmaktadır.

Uzun ve kaliteli krom musluğu bulunmaktadır.

75/ GPD Membran Filtre özelliğine sahiptir.

Doğal mineral filtre özelliği ile insan için gerekli olan mineraller dengeli bir şekilde suyun içine aktarılmaktadır.

0,5-7 Bar çalışma basıncı bulunmaktadır.

Royal Green su arıtma cihazı 6 aşamalı su arıtma özelliği ile suyun içerisinde bulunan tortuların ve mikropları temizlenmesinin yanında suyun içinde bulunan gerekli mineralleri de yeterli miktarda bulundurmaktadır. Tezgah altı pompalı su arıtma cihazı olarak üretimi yapılan bu model evlerde ve ofislerde suyun arıtılmasında ve kullanıma uygun hale getirilmesinde kullanılmaktadır. 

HZ-150PM Su Arıtma Cihazının Kullanımı

HZ-150PM Su Arıtma cihazının montajı ve kullanımı oldukça pratiktir. Tezgah altı model olan bu arıtma cihazı evlerdeki farklı su basınçlarına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bu arıtma cihazı ile musluktan akan su tam anlamıyla temiz, berrak ve kokusuz olarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Cihazın filtrelerinin belli dönemlerde değiştirilmesi su arıtma cihazının çok uzun süre kullanımına imkan vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir