Genel Kategori

İçtiğiniz Suyun İçerisinde Hangi Maddeler Var?

Biliyoruz ki doğanın dengesi bozulunca otomatik olarak insan hayvan ve bitkilerin de doğası bozuluyor.Sanayinin gelişimi şehirleşmenin artması ile değişen su tüketim kültürümüz su alırken birçok noktaya dikkat etmemizi gerektiriyor. İnsanın yaşamını devam ettirmesi için en az oksijen kadar önemli olan suyun vücutta pek çok görevi de bulunuyor.

Vücutta su miktarı yeterli değilse kan yoğunlaşır ve bu da organlara çok az miktarda oksijen ve besin maddesi taşınmasına neden olur. Fakat içtiğiniz su miktarı çok fazla olunca da bu vücut için olumsuz sonuçlar doğurur. Çünkü böbrekler aşırı çalışır ve sık sık tuvalete çıkmanıza neden olup vücudunuzdaki kalsiyumun atılmasına neden olur. Vücudunuzun su miktarının yeterli olup olmadığını anlamanın en etkili yolu idrara dikkat etmek. Açık renkli idrar su ihtiyacını doğru karşıladığınızı gösterir.

Eğer idrarınız koyu renkli ise bu yeterince su almıyorsunuz anlamına gelir. İranlı hekim Batmanghelidj’nin “Hasta Değil Susuzsunuz” ve Biyofizikçi Peter Ferreira’nın “Su ve Tuz” kitapları ortak noktalara vurgu yapıyor ve tüm hastalıkların birinci nedeninin vücudun susuz kalması olduğunu belirtiyor. İranlı hekim Batmanghelidj kitabında suyun hayati önemini 46 nedene bağlıyor ve doğru su tüketimi ile tüm hastalıklara karşı korunabileceğimizi belirtiyor. Açıkladığı nedenlerden biri aslında her şeyi özetliyor: Su temel enerji kaynağıdır vücudun “nakit akımıdır.” Biyofizikçi Peter Ferreira da suyun hayati önemini açıklıyor.

Vücudumuzun çok iyi bir şekilde kendi kendini iyileştirebileceğini çoğu kişinin bunu oruç kürleri vasıtasıyla başardığını belirtiyor. Ayrıca sanayi tarzda gıdaların işlenmesiyle vücudunuza almış olduğunuz anorganik maddelerden kurtulmak için bir çözeltiye ihtiyacımız olduğunu ve bunun da su olduğunu ilave ediyor. Su tüketirken vücut kimyamızı etkileyen suyun pg degerine de dikkat etmek gerekiyor. Buda piyasaya sunulan arıtma cihazları ile mümkün. Bu konuda Royal Green olarak en iyi suyu arıttığımızı iddia ediyoruz. Çünkü Royal Green 8.5 ph değerinde su arıtarak piyasada ki en kaliteli suyu üreten bir cihaz olma özelliğine sahip olmuştur.

Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazı Türkiye'de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onaylı dır. Türkiye Genelinde Ücretsiz kargo ve montaj özel amaçlı filtreler şeffaf üretilmiştir. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5 dir. 75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.

Pentek alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir