Genel Kategori

İnsan Sağlığı için Su Arıtma Cihazı ve Faydaları

Su arıtma cihazı şebeke sularını filtreleri sayesinde kum, evsel atıklar, kireç, tortudan ayrıştıran kötü kokuyu önleyen ağızda hoş bir tat bıraktıktıran mineralli bir su akmasını sağlayan bir cihazdır. Su arıtma cihazı insan sağlığı için önemli bir rol oynar. Çünkü şehir şebeke suyu insan sağlığı için tehlikelidir. İçinde insan sağlığına zararlı kimyasallar barındırır. Bu kimyasallar sudan ayrışmazsa kansere kadar giden sağlık sorunları yaratır.

Mikrobik suları arıtma görevi su arıtma cihazlarının görevidir. Suların içilebilir halde olabilmesi için ph değerinin yüksek olması alkali değeri içilebilir düzeyde olması ve bol mineralli olmasi gerekir. Sağlıklı bir suyun ph değeri 7 ve 8 ph değerindedir. 

Son zamanlar da bir çok su arıtma cihazı piyasaya sunuldu. İnsanlar cihaz alırken kafalarında oluşan bir çok soru işareti belirdi. Hangi markayı almalıyım? Hangisi doğru arıtma cihazı? Hem bütçeyi zorlamayacak hemde gerçekten suyu arıtan bir cihaz önereyim size…

Royal Green su arıtma cihazı Amerikan malı bir üründür. 8.5 ph değeri ile bol mineralli bir su üretir. 8 karbon filtresi ile 8 aşamadan geçirerek suyu içilebilecek şekilde arıtır. Aşama aşama suyu filtreleyen Ro Su en kaliteli suyu sizlere sunuyor. İlk Aşama da sudaki sert tortuları, kum ve taşları artıyor daha sonra ince meteryalleri artıyor. Suyun tadını kokusunu ayarlayarak tatlı bir su içmemizi sağlıyor. Ph seviyesi yüksek bir su artarak mineralli bir su içmemizi sağlıyor. Kesinlikle tavsiye edilen bu cihaz %de 100 müşteri memnuniyeti almış bir cihazdır. Özellikle şebeke suları çok kötü durumda olan İstanbul halkının en çok tercih ettiği bu cihazı gönül rahatlığı ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Su insan hayatının en önemli besinidir. Suyun hayatımızda ki yeri çok önemlidir. Bir çok faydası vardır. Az tüketiminde ise bir çok hastalıklara sebebiyet verebilir. 

Yetişkin bir insan günde 2.5 litre su içmelidir. Az su içen biri genelde karın ağrısı şikayetinde bulunurlar. Bunun sebebi böbreklerde ki kumdur. Böbreklerde ki kumun sebebi ise şebeke sularında ki kireçtir. Peki bu kireçlerden nasıl kurtuluruz. 

Günümüz de gelişen teknolojiler sayesinde artık sular daha temiz ve sağlıklı. Temiz su için çalışan bilim insanları zamanla su arıtma cihazları icat ederek evlerimize ulaştırdılar. Ters ozmos adı verilen bu sistemlerde su arıtma cihazları musluklarımıza gelen şehir şebeke sularını filtreleyerek içinde ki kimyasallardan arındırarak suyu içilebilir hale getirir.

Bu konuda tavsiye edeceğimiz bir cihaz sorarsanız Royal Green su arıtma cihazını tavsiye ederiz. Royal Green su arıtma cihazı ph değeri en yüksek su arıtma cihazıdır. Normal bir suyun phı 7-8.5 arasında olmalıdır. Royal Green su arıtma cihazı 8- 8.5 ph değerinde su üretir. Bir suyun sağlıklı olabilmesi için  temiz olmasının dışında mineralinin de yüksek olması gerekir. Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli sistemiyle mineral dengesini suyun koruyarak musluklarımıza ulaştırır. 8 filtreden geçirerek suyu kumdan, taştan, kireçten, zararlı kimyasallardan arındırır. Kokusunu tadını ayarlar size tatlı bir su ikram eder mineral dengesini koruyarak mineralli bir su içmemize yardımcı olur.

Ücretsiz montaj ve teknik servis imkanı ile Türkiyenin her yerine kargo imkanımız vardır. Cihaz dışında hiçbir ücret ödemesiniz. Memnun kalmazsanız 1 hafta içinde iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz sağlık parayla satın alınmaz sağlığınızın kıymetini bilin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir