Genel Kategori

İnsan Sağlığına Yararlı Mineral Deposu Sular

İnsan Sağlığına Yararlı Mineral Deposu Sular

Ev tipi su arıtma ürünlerinin son modelleri, eski modellere kıyasla farklı olup dekoratif ve kompakt görünüme sahip durumdadır. Tezgah üstü ve tezgah altı modellerin mevcut olduğunu da söylemek gerekir. Tercih edilen 5 tane filtrenin birbirlerine plastik borular sayesinde bağlandığı görülebilir. Musluk tipi su arıtma ürün sistemlerinden faydalanmadan önce bu bilgileri edinmeniz fayda sağlayacaktır. Ayrıca filtrelerin her bir tanesinin farklı boyutlara sahip kirliliği süzme niteliği de mevcuttur. Örnek olarak, ilk filtrenin en kalın partikülleri süzmesi, en son filtrenin de metal tuzlarını ve virüsleri süzmesi gibi nitelikleri bulunmaktadır. Tüm bu filtre gruplarını geçmiş, arıtılmış olan su yaklaşık 6-8 litre kadar depoda kullanıma hazır bir şekilde beklemektedir.

Arıtma Sistem Detayları

Depodan azalan suyun yerine filtre edilmiş aynı miktarda su dolmaktadır. Bu sebepten dolayı şehir şebekesinde yer alan su kesilmediği müddetçe temizlenmiş ve filtre edilmiş suyu kalite düzeyine gelen suyun bitme ihtimali söz konusu değildir. Tüm filtreler ve su hazneleri, beyaz eşya görünümüne sahip plastik kutunun içerisine konumlandırılmıştır. Eski model sistemlerin parça, boru ve parça filtrelerden oluşan çirkin dış görünümü yerine tezgah altlarında ya da üzerinde çok şık bir duruş sergileyen beyaz eşyaya dönüşmeyi başarmıştır. Musluk tipi su arıtma sistemlerinin bu tür detayları kesinlikle önemli bilgiler içermektedir.

Tezgah Altı ve Tezgah Üstü Model Seçenekleri

Tezgah altı olan modellerde bu sistemden elde edilmiş su, mevcut durumda kullanılmış evyenin direkt olan yanına açılmış bir delikten geçirilmiş borulara ufak ve krom renginde bir suyun musluğu bağlanıp kullanıma hazır bir hale getirilmektedir. Musluk tipi su arıtma ürün modellerini sizler de kendi alanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz sistemin içerisinden plastik ince bir boru ile buzdolaplarının buzluklarına ya da su sebillerine de arıtılmış su bağlanabiliyor. Böylece buzdolaplarının sebil kısmından soğuk su içebileceğiniz gibi buzluk kısmından da kristal görünümüne sahip, herhangi bir kokuyu etrafa yaymayan ve tortu bırakmayan buzlar elde edilmektedir. Sizler de bu sistemleri tercih ederek sağlıklı bir tercih yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir