Genel Kategori

Kalite Ve Sağlık Royal Green ile Evlerinize Geliyor

Kalite Ve Sağlık Royal Green ile Evlerinize Geliyor

Royal Green su arıtma cihazları, çok fazla yenilik ve özellik içerir. Sağlıklı su elde edebilmenizin tek adresi Royal Green markasına sahip olan su arıtma cihazlarıdır. Çünkü bu cihazlar Amerikan malı su arıtma cihazlarıdır ve son teknoloji ile üretilmiştir. Cihazlarda bulunan filtreler sağlıklı su elde edebilmeniz için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. Bu cihazların ve filtrelerin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

Amerikan malı su arıtma cihazlarının özellikleri;

  • Royal Green cihazları yeşil teknoloji ile üretilmiştir. Bu teknoloji Türkiye’de bir ilktir ve cihazların elektrik tüketmeden kullanılmasını sağlar.
  • Cihazların sahip olduğu filtreler tamamen Amerikan malıdır ve %100 organik olarak üretilmiştir.
  • Bu cihazlarda kullanılan filtrelerin tamamı şeffaf olarak üretilmiştir.
  • Bu cihazların tamamı, doğallığından ve kullanılan malzemelerin kaliteli olmasından dolayı NSF, FDA ve Water Quality onaylarına sahiptir. Bu onaylar cihazların, uluslararası alanda kaliteye sahip olduğunu gösterir.
  • Amerikan malı su arıtma cihazları olan Royal Green, 5 aşamalı filtrelerinin dışında, Alkalin, Detox ve Mineral filtrelerine sahiptir.

Amerikan üretimi olan filtrelerin özellikleri nelerdir;

Royal Green cihazlarının sahip olduğu tüm filtreleri ve özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

  • Pentek USA kaba tortu filtresi; Bu filtre, membran filtreyi korumak ve bu filtrenin ömrünü uzatmakla görevlidir. Bu filtrenin kullanım ömrü 6 ile 12 ay arasında değişir. %100 polipropilen ham madde ile üretilen bu filtre, 6 ton su kullanıldıktan sonra değiştirilmelidir.
  • Pentek USA aktif karbon ve karbon blok filtreleri; Bu filtreler ters ozmos işleminin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlayarak membran filtreyi korumakla görevlidir. Kullanım ömrü 6 ile 12 ay arasında değişen bu filtrelerin 6 ton su kullanımından sonra değiştirilmesi gerekir.
  • Dow Filmtec membran filtre; Bu filtrenin kullanım ömrü 1 ile 4 yıl arasında değişmektedir. Yaklaşık 15 ton su kullanıldığında değiştirilmesi gereken bu filtreler suyun en saf haline gelmesini sağlamakla görevlidir.
  • Gümüş İyonlu İnline post karbon filtre; Bu filtre %10 gümüş iyonu içerir ve bu iyonlar, suda bakteri oluşumunu engeller. Bu filtrelerin ham maddesi Hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğidir. Bu filtrenin kullanım ömrü 12 ile 24 ay arasında değişmektedir. 5 ton su kullanıldığında yenisi ile değiştirilmelidir.

Amerikan malı su arıtma filtrelerinin ortak özelliği ise tüm ev tipi su artırma cihazları ile uyumlu olmalarıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir