Genel Kategori

Kaliteli Bir Su Arıtma Cihazı Nasıl Olmalıdır?

Bir su arıtma cihazının kalitesinden bahsedebilmek için öncelikle manşei çok önemlidir. Bir China malı cihazdan kaliteli diye söz etmek imkansızdır. Çin malı cihazlar ucuz ve kalitesiz maddelerden elde edilen cihazlar olup suyu yeterli kalitede arıtmazlar. Bir cihazın kaliteli olmasından söz etmek için Usa malı olması gerekir. Usa malı cihazlar insan sağlığını önplanda tutarak tasarlanmış bir cihazdır.

İkinci olarak bakılacak olan arıtma cihazının ph seviyesidir. Arıtma cihazı ph seviyesi 7nin üstünde ise alkali su üretiyor demektir. 7nin altindaki sular asidik sulardır. Asidik sular insan sağlığını olumsuz etkiler. Bir cihazın kaliteli olabilmesi için alkali seviyesinin yüksek olması şarttır. 

Bir diğer şart ise suyun bol mineralli olmasıdır. İnsan vücudunun gerekli minerallari sudan alabilmesi için artılan suyun mineral yönünden zengin olarak musluklara ulaşması gerekir. Insan vucudu suya ne kadar ihtiyaç duyarsa sudaki mineral ve vitaminlerede o kadar ihtiyaç duyar bunlar sudan kaybolduğu zaman saf su ortaya çıkar. Saf suyunda içilebilirlik özelliği yoktur. 

Bir cihazdan kalite olarak bahsedebilmek için cihazın Nsf onayı ve Fda onayı almış olması gerekir. Çünkü bu cihazlar insan sağlığı ile alakalı cihazlar olup sağlık Bakanlığınca onay almış olması şarttır.

Royal Green su arıtma cihazı kalite standartlarının üstünde bir cihaz olup insan sağlığı açısından tercih edilebilecek en kaliteli cihazdır. Usa malı bu cihaz bol mineralli ve 8.5 ph değerinde alkali bir su üretmektedir.

Royal Green su arıtma cihazı 8 aşamalı bir cihazdır ve Türkiye de ilk ve tek olan yeşil teknolojiye sahiptir. Royal Green her eve her bütçeye uygun modelleri ile teknolojinin sonuna kadar yaralanarak hy cihazı piyasaya sunmuştur. Şuan Türkiye de en çok tercih edilen bu cihaz %de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir. 

Royal Green su arıtma cihazının tüm parçaları Nsf ve Fda onaylıdır. Bir cihazda sağlık açısından aranacak herşey Royal Green su arıtma cihazında toplanmıştır. Pompalı ve pompasız modelleri ile bu cihaz oldukça güzel tasarlanmış bir cihazdır. 10 yıl garantisi olan bu cihaz her eve ulaşmayı amaçlamıştır. Türkiyenin her yerine ücretsiz montaj ve servis imkanı ilr bir tık kadar yakınınız da olan bu cihazı mutlaka denemelisiniz. 

Royal Green sağlıklı günler diler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir