Genel Kategori

Kaliteli Su Kaliteli Bir Cihazla Mümkündür.

Royal Green su arıtma cihazı Türkiye de en çok tercih edilen ilk ve tek yeşil teknolojiye sahip elektrik gerektirmeyen eşsiz bir cihazdır. Amerikan marka olan bu cihaz özenle tasarlanmış insan sağlığı düşünülerek en kaliteli suyu arıtmaya başarmıştır. Tüm parçaları Nsf onaylıdır. Her bütçeye her eve uygun modelleri ile en çok satılan cihaz olmayi başarmıştır.

Royal Green Su Arıtma Cihazları

1. Royal Green Soft 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality onaylı dır. Türkiye Genelinde Ücretsiz kargo ve montaj özel amaçlı filtreler şeffaf üretilmiştir. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5 dir.

2.Royal Green Vip Su Arıtma Cihazı

Pompalı ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama. Mineral, Alkalin ve Detox filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar.

Royal Green Vip modeli su arıtma cihazı Mineral, Alkalin ve Detox teknolojilerini içerir. Dünyanın tek 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.

3. Royal Green Elit Su Arıtma Cihazı

Dünyanın en akıllı, pompalı,dijital göstergeli ters ozmos su arıtma cihazı olan Royal Elit 8 filtre aşaması içerir. Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri sayesinde yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH Seviyesin de su sağlar. Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. 

4. Royal Green Elit Plus Su Arıtma Cihazı

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar

Pentair (Pentek) Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

5. Royal Green Lux Su Arıtma Cihazı

içerdiği 8 aşamalı filtrasyon teknolojisi ile 8.5 Ph seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Alkalin, Mineral ve Hindistan Cevizi filtreleri sayesinde yüksek kaliteli içme suyu elde etmenizi sağlar. Elektrik gerektirmediği için çevreye duyarlı bir sistemdir. Şık tasarımı ve dahili tankı ile minimum yer kaplayan Royal Lux modeli yaşamınıza kolaylık katar. Tazyikli su elde etmenizi sağlayan Royal Lux modeli inline filtre sistemi ile kolay filtre değişimi sağlar.

Mineral filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. 


6. Royal Green Lux pump Su Arıtma Cihazı

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar

Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.


7. Ro Lux Plus Su Arıtma Cihazı

Çay demleyecek iken biten su nedeniyle misafirlerinize klorlu su ikram etmenize, sipariş ettiğiniz damacanaları mutfağa taşımadan önce bir fitness salonuna yazılmanıza gerek kalmadan bu RO-Lüx plus’a göz atın! Sağlıklı suya istediğiniz anda, zahmetsizce ulaşın! RO-Lüx Plus su arıtma cihazı. Tamamen Orjinal %100 Amerikan Malıdır.

Royal Green sizin ve sevdikleriniz için her eve her zevke göre tasarlamış olduğu cihazları begendininize sunmuştur. Cihazlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.rosuaritma.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir