Genel Kategori

Nano Duş Başlığı İle Su Keyfiniz Hiç Bitmesin

Duş almak, sağlıklı hayatın rutin bir parçasıdır. Eve yorgun geldiğimiz zamanlarda aldığımız duş, günün tüm stresinden uzaklaşmamızı sağlar ve bizi oldukça rahatlatır. Fakat duş aldığımız suyun temiz olması gerekir. Yoğun meteryaller taşıyan su insan vücudunu olumsuz etkiler. Normalde rahatlatması gereken duş sizi negatif etkileyerek modunuzu düşürür.

Bunun için geliştirilmiş bir banyo filtresinden bahsetmekte fayda görüyorum. KDF-55 Kalsiyum Sülfit ve Aktif Karbon filtreleri sayesinde sudaki ağır metalleri, kimyasalları ve organik bileşenleri, özellikle de saçlara çok zararlı olan kloru filtreler.Klorun zararlı etkilerinden vücudu korur. Duş filtrenin içerisinde bulunan antibakteriyel ve aktif anyon toplar; görselliklerinin yanında, bakterilere geçit vermemesi ve negatif enerjinizi alması ile sağlınıza katkıda bulunacak. Duş başlığında bulunan kartuş jel; limon kokusuyla sizi ferahlatır. Artık tek yapmanız gereken duş almanın keyfine varmak.

Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, üstün arıtma performansı ile temizlik sağlar. Nano arıtmalı duş başlığı zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Sağlıklı saçlara kavuşmak artık çok kolay 16 çeşit püskürtme sistemi vardır. İçindeki mineraller sayesinde kendinizi bebek gibi hissedeceksiniz. Teniniz yumuşacık ve capcanlı. Nano arıtmalı duş başlığı şampuandan da tasarrufu sağlar. Özellikle yavaş uzayan saçlar duş başlığı sayesinde daha hızlı uzayacak be daha hacimli olacak. Kepek derdine son… Eğer kepek sorununuz varda bunun sebebi sudaki klordur. Sudaki kular saça geçerek deriyi tahriş eder ve kepeklenmesine sebep olur. Saç mantarı olanlara da duş başlığını tavsiye ederim. İçindeki KDF-55 filtreleri sayesinde masaj yaparak saçınızda ki sorunları giderir ve capcanlı saçlara kavuşursunuz. Ayrıca duş başlığının, duş jeli etkisi vardır.

Vücudun yumuşacık olmasını ve içerisindeki ki kartuş jel ile vücudunuz da limon kokusu bırakarak vücudunuzu ferahlatır. Az maliyet çok görev… Duş başlığınızı takın, duşun tadını çıkarın. Köpük banyoları artık iki kat keyifli. Güzelliğine önem veren bayanların tercihi Nano Filtreli duş başlığı….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir