Genel Kategori

Neden mi Royal Green?

Royal Green su arıtma cihazı diğer cihazların üzerinde bir cihazdır. Çünkü üstün teknoloji ile geliştirilmiş bir cihazdır. Royal Green Usa markalı bir cihazdır. Türkiye de bir ilk olan yeşil teknoloji ile geliştirilmiştir. 8 filtreli ve 8 aşamalı bir cihaz olması piyasadaki 5 filtreli arıtma cihazlarının üstüne çıkarmıştır. 8.5 ph değerinde su üretmektedir. Bir suyun phi onun kalitesini gösterir. Royal Green bir ters ozmoz sistemidir. Sudaki her türlü kimyasalı, atıkları, kiri, kireci, tortuyu, her türlü gözle görülmeyen mikropları arındırır ve saf suya ulaştırır. Saf su hafif acı olur bu saf suyuda içerdiği mineral ve post karbon tatlandırıcı filtreleri ile Tatlı ağızda çok hoş bir tat bırakan bir suyu musluklara ulaştırır.

Suyun önemi anlatmayla bitmeyecek kadar fazladır. İnsan vücudunun ayakta durabilmesi için yeterli miktarda su İçmesi gerekir. Günde normal bir insan 2 litre su içmelidir. Bu kişiden kişiye değişir. Mesela kilolu olan kişiler zayıf olan kişilere göre, erkekler kadınlara göre, yaşlılar gençlere göre, sporcular normal insanlara göre daha çok su tüketmelidir.

Çok su tüketmek kadar temiz su tüketmekte çok önemlidir. Burada da devreye Royal Green su arıtma cihazı girer. Royal Green su arıtma cihazı en kaliteli suyu üretmekte Türkiye deki arıtma cihazları içinde birinci sırayı almıştır. En çok tercih edilen su arıtma cihazı olmasıyla diğer su arıtma cihazının üstüne çıkmıştır. 7 / 24 üstün hizmeti sayesinde %de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir.
Neden mi Royal Green?
İşte Bu Yüzden….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir