Genel Kategori

Nsf Onaylı Royal Green Su Arıtma Cihazı

Royal Green su arıtma cihazı Türkiye de tek yeşil teknolojiyle geliştirilmis cihazdir ve tüm parcalari Nsf onaylidir. Nsf onaylı çelik su tankı 12 litre su kapasitesine sahiptir. İçerisinde hiç bir katkı maddesi bulundurmaz. Yapay tatlandırıcı ve aramo bulunmayan bu cihaz bebek sahibi ve hassas hastalıkları olan aileler tavsiye ediyoruz. 

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmıştır. Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından zengin ve kaliteli olmasını sağlar. Alkalin filtre sayesinde suyun ph seviyesini 8.5 pha yükselterek phli su içmenin ayrıcalığını hissettirir. 

Mineral filtre sayesinde ters ozmos yöntemi kullanarak suya bol mineral ilave ederek yüksek oranda mineralli su içilmesini sağlar. 

Alkalin filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolijidir. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek ph ile asidik etkilere karşı direnç kazanır. Ürettiği alkalin su ile metebolizmanın dengeli çalışmasına yardım eder. Hücreleri güçlendirir ve besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır. 

Detox filtre teknolijisine sahiptir. Toksinlerin atılmasını sağlar ve toksin birikimini engeller. Metebolizmayı hizlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Vücutta enerjinin dengeli kullanımını sağlar. Yorgunluk  ve halsizlik gibi problemlerle başa çıkar.

Alkali su metobolizmayı yavaşlatan asitleri etkisiz hale getirerek vücudumuzdan atar. Vücudun %de 80i sudur. Suyun insan vücudunda bir çok etkisi vardır. Faydası saymayla bitmez. Suyun sağlığımızı korumada etkisi oldukça büyüktür. 

Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli 8 aşamalı ve 8.5 ph değerinde su üreten bir cihazdır. Bol mineralli olan bu su insan sağlığı için özel tasarlanmış bir cihaz olup her evde olması gereken bir cihaz olduğu için her bütçeye göre özel tasarlanmıştır.

Türkiyenin her yerine ücretsiz montaj imkanı ile %de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir. İnternet üzerinden satışımız olup istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Royal Green ile sağlıklı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir