Genel Kategori

Nsf Onaylı Su Arıtma Cihazı Royal Green

Royal Green NSF 58 Sertifikası

Royal Green su arıtma cihazları ülke standartlarının üstüne çıkarak devrim niteliğinde bir ürün tasarlamış ve ilk ve tek yeşil teknolojiye sahip cihazıyla elektrik gerektirmeyen bir NSF onaylı su arıtma cihazı ortaya sunmuştur.

Sağlık açısından en kaliteli cihaz olan Royal Green 6 filtreli 6 Aşamalı bir su arıtma cihazıdır. Bütün parçaları NSF-58 onaylıdır. Hem cihazın hem de suyun kalitesi ispatlanmış ve Türkiye’nin 2. NSf 58 onayı almış bir firma olmuştur.

Royal Green su arıtma cihazı diğer cihazlardan farklıdır. Bir çin malı (sertifikasız) cihazla karıştırılmalıdır. Çin malı (sertifikasız) cihazlar ucuz ve kalitesiz ayrıca insan sağlığı açısından riskli cihazlardır. Bir kere alınacak ve ömür boyu kullanılacak bir cihaz için gayet makul bir bütçe ile Royal Green nsf onaylı su arıtma cihazına sahip olabilirsiniz.

Royal Green Türkiye’nin her yerine ücretsiz servis ve montaj imkanları ile bir tık kadar yakınınızdadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen satışımız ile ürünlerimizi sitemizden inceleyerek size en uygun cihazı tercih edebilirsiniz…

Bir cihazda kesinlikle menşei çok önemlidir. En kaliteli nsf onaylı su arıtma cihazı Amerika üretimi olan cihazlardır. 6 filtresi ile Royal Green suyu ayrıştırır en saf hale getirir. Saf su en temiz sudur. Fakat insan içimi için sert bir sudur. Royal Green içerdiği mineral filtreleri sayesinde insan vücudu için gerekli olan mineralleri suya bırakır bol mineralli bir su içmemizi sağlar.

Sudaki aktif ve post karbonlar sayesinde suyu yumuşatır saf suyun sertliğinden kurtarır. Tatlandırıcı mebran filtreleri sayesinde suyun tadını güzelleştirir. Hindistan cevizi filtresi sayesinde suya tatlı bir tat bırakarak vazgeçilmez bir tat oluşturur ve bu suyun tadına varan kişi başka sulardan tat alamaz. 6 aşamayı ayrıntılı şekilde tamamlayarak en sağlıklı en kaliteli suyu insanlara sunar.

Nsf Onaylı su arıtma cihazı Royal Green ile tanışma zamanınız gelmedi mi?

Ücretsiz servis ve montaj ile su arıtma cihazını deneyebilirsiniz beğenmezseniz paranız iade biz sağlığınızı düşündük sizde kendi sağlığınızı düşünüyorsanız Royali kapınıza getirelim sağlıklı günlere merhaba deyin…

En kaliteli nsf onaylı su arıtma cihazı inceleyin

Nsf Onaylı Su Arıtma Cihazı Royal Green” ile ilgili yorumlar;

 1. Şükru yildiz dedi ki:

  Ph dengeliyormu cihaziniz
  Fiyati nedir.
  Tekirdag cerkezkoyde servisiniz var mi

  1. Royal Green dedi ki:

   Evet, su arıtma cihazlarımız pH filtresi olarak Biocera marka ph ve mineral filtresi kullanıyor. pH seviyesi 7.5 ila 9.5 arasında oluyor. Çerkezköy’de ücretsiz olarak servis hizmeti veriyoruz. Su arıtma cihazı fiyatı için bu linkten bakabilirsiniz. https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir