Genel Kategori

pH Kelimesi Bizim İçin Neden Önemlidir?

Su hakkında bilgi edinirken, pH kelimesini zaten duymuşsunuzdur! Neden bu pH kelimesi bizim için çok önemli? pH alkali su nedir

pH alkali su, kısa bir potansiyel hidrojen kelimesidir. PH’ı alkali ve asidik halde tanımlar. PH değeri grafik farklı renk değişimi, ‘mor mavi’ in ‘sarı kırmızı’ ve alkalin asidik değer renkli bir derecelenme gösterir. ‘Düşük pH daha asidik’ ve ‘yüksek pH daha az asidik’ olarak adlandırdığımız hakkında birçok tanım var.

Biz düşük alkali olarak doğarız ve yaşadıkça asidiğe düşeriz. Vücudumuzun pH’ımızı asidik seviyeye düşürmesine neden olan çevre kirliliği, hormonlar, stres ve hastalıklar vardır. Yaşam dönemimizde ‘ Anabolik Aşama ‘, ‘ Homeostatik Sahne ‘ ve ‘ Katabolik Aşama ‘ olmak üzere üç ana aşama vardır .

  • 25 yaşına kadar doğup ulaştığımız anabolik evre .
  • Homeostatik Sahne  25 yaşından 40 yaşına kadardır.
  • Katabolik Aşama  40 yaşından ölümümüze kadardır.

Yaşlanmadan sonra ‘insanoğlunun’ dehidrasyon, yaşlanma, oksidasyon ve asidozdan korumak için daha fazla Antioksidan Hidrojen Alkali suya ihtiyacımız var. PH 7.4 durumumuzu korumak için zengin alkali su içmek önemlidir. Royal Green Antioksidan Hidrojen Alkali su, zengin alkali mineralli bir su içirin. Royal Green Antioksidan Hidrojen Alkali doğal suyu sağlığınızı iyileştirecek ve pH’ınızı alkalinize karşı koruyacaktır.

Doğru suyu seçin! Royal Green’i seçin! royal green ph alkali su arıtma sistemlerinde 1. sınıf filtre kalitesi ve ürün malzemesi kalitesi sunar sizlere NSF ve FDA sertifikalı üürünleri ithal ederek Türkiye pazarına ulaştıran tek firmadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir