Genel Kategori

RO Lüx Plus Su Arıtma Cihazı Tavsiye

RO Lüx Plus Su Arıtma Cihazı gerek tasarımsal özelliği gerekse kullanımdaki etkinliği nedeniyle çok beğeni toplayan bir üründür. İleri teknoloji ürünü olarak üretilmiş olan membran filtre özelliği sayesinde son derece kaliteli ve sağlıklı suyu elde etmek mümkün olmaktadır.

 Bu cihaz sayesinde her an musluğunuzdan temiz ve sağlıklı su akması garanti edilmektedir. Tamamen orijinal olan bu ürün, Amerika’da üretilmiş ileri teknoloji ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca sağlıklı suya bu cihaz sayesinde zahmetsiz bir şekilde ulaşmak da mümkün olmaktadır. İster çayınızda isterse yemeklerinizde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz sağlıklı suyunuz RO Lüx Plus su arıtma cihazı sayesinde hazır olmaktadır.

RO Lüx Plus Su Arıtma Cihazı Özellikleri

RO Lüx Plus Su Arıtma Cihazı, 8 litre tank kapasitesi bulunan bir üründür. Ürünün musluk modeli Avrupa musluk modeli olarak tanımlanan modeldir. Ayrıca üründe Pentair Pentek 75 GPD marka membran filtre kullanılmaktadır. RO Lüx Plus su arıtma cihazı 5 aşamalı filtre sistemine sahip bir üründür. Bütün bunların yanı sıra tasarımındaki şıklığıyla göz doldurmaktadır. Teknik özellikleri sürekli geliştirilen RO Lüx Plus su arıtma cihazı, yeni nesil su arıtma cihazları kategorisinde yer almaktadır.  Ro membran haricindeki filtreler omnipure marka olup 2,5 inch kalınlıkta inline filtre kullanılmıştır. Bu sayede filtre ömürleri 2 kat daha uzun olup bu filtreler NSF ve WQA tarafından onaylanmıştır.

RO Lüx Plus Su Arıtma Cihazı Kullanımı

Ro Lüx Plus Su Arıtma Cihazı kullanışlı bir cihaz olarak tanımlanmaktadır. Bu cihaz ile misafirlerinize tertemiz bir su ikram etme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca cihazın modern görüntüsü, şık tasarımı beğeni kazanan bir özelliğidir. Günlük olarak 280 litre su arıtma kapasitesi bulunan ürün, günlük su ihtiyacınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. NSF onaylı tankı sayesinde deposundaki suyu sağlıklı bir şekilde koruyan bu ürün, magnezyum Hindistan cevizi  filtreleri sayesinde son derece sağlıklı suyu hizmetinize sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir