Genel Kategori

Royal Green 8 Mineralli Su Arıtma Cihazı

Ülkemizde yıllardır süren su sorunu hala bir fiil devam etmektedir. Geçmişten günümüze gelen su sorunu insanların bilinçsiz tüketmesi gelişen sanayi fabrikalar yüzünden musluklarımıza ulaşarak kirlenmiş ve temiz suya ulaşmak zorlaşmıştır.

Bu sebeple yıllarca insanlar temiz su bulma çabaları içine girmiştir. Özellikle 90lı yılların başında İstanbul’da sular yüzunden kansere yakalanan bir çok insan hastaneleri işgal etmişti. Bu süreç baya uzun sürmüş ve insanlar sular yüzünden oldukça sağlık sorunu yaşamıştı. Bu sebeple damacana suları piyasaya sunulmuştur. İnsanlar şebeke sularından sonra damacana sularını güvenli bulup bu sulara talebi çoğalmışlardır. Fakat sağlık açısından damacana sularıda oldukça tehlikelidir. Çünkü damacanalar geri dönüşüm plastikleridir. Kansorejen madde içeren plastik malzemeden imal edilir. Kullanım süresi 1 haftadır. Fakat plastiğin hazırlanması dolumundan üreticiye ulaşım aşaması ve satışa sunulup bize ulaşması tahmin edeceğiniz gibi zaman alır. Bu geçen zamanda sular kalitesini kaybeder ve kansorejen içeren plastik madde suya kanser içeren maddeleri bırakır. Suyu kullanmaya başladıktan sonra dibinin yeşillendiğini gözlemleyebilirsiniz bu insan sağlığı açısından oldukça tehlikelidir.

İnsanlar musluk sularına yumuşak başlık filtre denemişler buda sudaki sert kimyasalları tutmaktan ileri geçememiştir. İnsan sağlığı için en önemli şey olan su riske atılacak bir konu değildir. Gelişen ve değişen teknoloji sayesinde zamanla su arıtma cihazları tasarlanmış ve piyasaya sunulmuştur. İnsanlar bu cihazlara oldukça sıcak bakmış ve günden güne bu cihazlar çoğalmıştır. Cihazlara olan talep piyasaya bir çok su arıtma cihazı sunulmasınıda  beraberinde getirmiştir. 

Özellikle Çin malı cihazlar hem uygun hemde kalitesiz olmasının yanı sıra oldukça talep edilmiştir. İnsanlar uygun su arıtma cihazlarına yönelmiş fakat bu cihazların şebeke sularından farkı olmadığını ölçümler sonrası anlamışlardır. 

Şöyle ki bir su arıtma cihazının kalitesinden bahsedebilmek için en az 8 ph seviyesinde olması gerekir. En kaliteli cihazları Amerikalıların ürettiği gerçeğini kabul etmek gerekir. Bu sebeple Royal Green su arıtma cihazı en kaliteli su arıtma cihazıdır demek yanlış olmaz.

  • Royal Green su arıtma cihazı içinde bulundurduğu 8 Mineralli filtresi sayesinde suya insan sağlığı için gerekli bütün mineralleri sağlar. 8.5 ph seviyesinde su üreterek en kaliteli suyu üretme kapasitesine sahiptir. Ayrıca hiç bir cihazda bulunmayan yeşil teknolojiye sahiptir. Elektrik gerektirmez ve her eve uygun modelleriyle müşteri memnuniyetini karşılamıştır. Her evde olması gereken bu cihaz özellikle bebekli evlerin vazgeçilmezi olmuştur. Sağlığını düşünen anneler kendileri ve bebekleri için en doğru seçim olan Royal Greeni tercih etmişlerdir. 8 filtresi sayesinde bir cihazda bulunması gereken bütün özelliklere sahiptir. Sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir