Genel Kategori

Royal Green ile Böbrek Rahatsızlıklarına Son

Böbrek taşının genel olarak az sıvı tüketimi, dolayısıyla idrarın yeterince vücutta oluşan zararlı maddeleri çözebilecek miktarda olmamasından kaynaklanır, bu nedenle bol miktarda sıvı tüketmenin böbrek taşı oluşumunu engellemek açısından büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz..

Ülkemizde, sıcak yaz koşulları dolayısıyla terleme yoluyla vücuttan fazla sıvı atılması ve gün boyunca kaybedilen bu sıvının yerine sıvı alınmaması, böbrek taşı hastalığını diğer soğuk ülkelere göre daha fazla karşımıza çıkarmaktadır. 

Böbrek taşı, metabolik nedenlerle olabileceği gibi genetik nedenlerle de olabilmektedir. Böbrek taşı hastalığında ailesel yatkınlık önemli bir faktör olarak görülmektedir. Ailesinde böbrek taşı düşürmüş ya da böbrek taşı hastalığı ile mücadele eden kişilerin bu hastalığa yakalanma riski, ailesinde bu hastalık bulunmayan kişilere göre yüzde 50 daha fazladır.

Böbrek taşlarının her yaşta olabilir, ancak daha çok aktif, genç insanlarda görülur, yine hastalığın erkeklerde kadınlara oranla daha fazla görüldüğünü söyleyebiliriz.

Ne kadar bol su içersek o kadar sağlıklı oluruz, günde en az 2 litre su içmemiz gerekir. İnsan Sağlığı riske atılacak bir mevzu değildir ve böbreklerde en önemli organlarımız dan biridir.

  • Royal Green su arıtma cihazı kullananların %de 99u böbrek şikayetlerinin azaldığını ve zamanla geçtiğini belirttiler. Royal Green su arıtma cihazı şebeke suyundaki kiri, kireci, taşı, kumu, tortuyu, kimyasalları ve suya karışan mikroorganizmaları tek tek arıtarak en saf suya ulaşır. 8 filtresi sayesinde suyu yumuşatır ve 8mineral filtresi sayesinde suya gerekli olan mineralleri katarak en sağlıklı suya ulaştırır.

  • İçinde bulundurduğu Hindistan cevizi filtresi sayesinde ağızda hoş bir tat bırakarak bol su tüketmemizi sağlar. Müşterilerden yaptığımız anketlerde müşterilerin çoğunluğu az su tüketme şikayeti ile cihaza sahip olmuşlardı ve %de 100   su tüketiminde artısolduğunu söylediler.

    Royal Green su arıtma Amerikan marka ters ozmos sistemidir. Yeşil teknolojisi sayesinde elektrik gerektirmez. Organiktir ve Nsf onaylıdır. Sağlığını düşünen herkese tavsiyemiz Royal Green Su arıtma cihazı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir