Genel Kategori

Royal Green İle Damacanalara Veda

Royal Green su arıtma cihazı ile artık sağlıklı suyu bulmak zor değil. Royal Green su arıtma cihazı sizi ve sevdiklerinizi memnun etmeye son gazıyla devam etmekte. Reserve ozmozis teknolojisiyle geliştirilmiş bu cihaz size en kaliteli suyu sunmakta ve 7/24 hizmet vermektedir.

Kaliteli su deyince akla ph değeri yüksek bol mineralli su gelir buda eşittir Royal demektir. Evet iddialıyız çünkü kendimize güveniyoruz…

Royalin adı suyun tadı…

Sağlık riske atılacak bir konu değildir. Sağlıklı olmanın başı da sağlıklı yiyecek, içeceklerden geçmektedir. Günümüzde artık içilebilir su bulmak oldukça zordur. Şebeke suları içinde bulundurduğu kimyasallar atıklar nedeniyle sağlığa zararlı olarak musluklara ulaşmaktadır. Bundan dolayı temiz su arayışına girilmiş ve insanlar doğal kaynak sularını damacanalara doldurup satışa sunmuşlardır. Şebeke sularından sonra sağlıklı gelen damacana suları aslında şebeke sularından daha tehlikeli sulardır. Sebebi ise damacana geri dönüşüm plastiğidir. Geri dönüşüme atılan plastikler damacana haline getirilir. İçine doldurulan suların ömrü kısadır.

Damacana suları doldurulduktan sonra 1 hafta içinde tüketilmelidir. Fakat doldurulduktan sonra size ulaştırılan süre meçhul. Damacana içerisinde duran su zaman geçtikce bayatlayarak sağlıksız bir hal alır. Damacananın plastik yapısı suya karışacak kansere sebep olur. Damacana plastik olduğundan kansorojen madde taşır. Damacananın dibinde su kaldığında damacananın yeşilimsi bir renk aldığını göreceksiniz. Bu damacananın dibinde oluşan yosundur. Yosunda içinde bol mikrop bulundurur.

Kısacası damacana suları oldukça riskli ve sağlıksız sulardır. Bu sulara çözüm olarakta arıtma cihazları üretilmiş ve sağlıklı suya ulaşılmıştır. Bir çok arıtma cihazı piyasaya sunulmuştur. İçlerinde en kalitelisi tartışılır fakat Royal Green su arıtma cihazı teknolojinin son damlasına kadar yararlanılarak tasarlanmış mükemmel bir tasarımdır. Damacana sularına veda ettiren bu cihaz 8.5 ph değerinde harika bir su üretmiştir. 8 filtreli bu sistem bol mineralli ve alkali seviyesi yüksek kaliteli suyla Dünya rekorı kırmış ve Türkiye ye sesini duyurmuştur. Amerikan malı olan Royal Green rezerve ozmozis bir sistemdir. Her evde olmasi gereken bu Royal Grren su arıtma cihazı size ve sevdiklerinize sağlıklı harika bir su sunmaktadır.

Siz hala Royalle tanışmadınız mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir