Genel Kategori

Royal Green ile Güzelleşin

Royal Green ile sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyoruz. Royal Green su arıtma içerdiği 8 mineral ile cildinizi gençleştirici etkisi ile daha dinç ve güzel olmasını sağlıyor. Royal Green su arıtma cihazı bir nevi peeling etkisi ile cildi yeniliyor ölü hücreler canlanıyor. İnsan sağlığı için gerekli tüm mineralleri barındırıyor. Ayrıca kloru arıtarak cilde zararlı maddeleri sudan ayırıyor. Gayet lezzetli ve sağlıklı bir su içmemizi sağlıyor.

Hayatımızın her alanında gerekli olan su insan yaşamının en baş elementidir. Olmazsa olmaz suya sahip olabilmek eskiye göre daha kolaydır. Royal Green su arıtma cihazı Amerikan marka bir cihazdır ve tüm parçaları Nsf onaylıdır. 8 filtrasyon aşamasından geçerek sudaki kimyasal maddeleri arıtarak bol mineralli bir su içmemizi sağlar. 

Su her alanda ihtiyacımız olan bir elementtir demiştik cilt temizliğinde de su en önemli maddedir. Sabah kalkar kalkmaz ilk işimiz yüzümüzü yıkamaktır.

Cilt temizliğinde su kullanımından bahsedecek olursak;

1. Cildi ılık suyla yıkamak en iyisidir. Çünkü ılık su ciltteki yağı kolayca temizler.


2. Yüzümüzü soğuk suyla yıkamak, ciltteki kılcal damarların bozulmasına sebep olur.


3. Ciltte sadece son durulama için soğuk su kullanılabilir. Bu da cildin şişmesini engeller ve cildi canlandırır.


4. Saçların soğuk suyla durulanması saçların çabuk yağlanmasını engeller.


5. Banyoda soğuk su kullanımı kan dolaşımını arttırır ve cildi canlandırır. Bu da bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Soğuk suyla yapılan duş selülitle savaşın destekcisidir.


6. Kireçli musluk suyu cildi koruyan nemi ve yağ tabakasını çözer. O yüzden kireçli su kullanmamaya özen gösterin. Tabiki bu Royal Green ile mümkün.

Royal Green su arıtma cihazı sudaki kloru ve kireci arıtır. Cilde ulaşmasını engeller. Sadece içmek için yada yemeklerde değil yüzünüzü yıkamada da vazgeçilmeziniz olacak. Sağlık bir tık kadar yakınınızda size ve sevdiklerinize Royal Green su arıtma cihazını tavsiye ediyoruz. Güzelliği önem veren bayanların tercihi Royal…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir