Genel Kategori

Royal Green ile Sağlıklı Bir Cilt

Royal Green su arıtma cihazı 8.5 ph değerinde alkali ve bol mineralli su artırır. Türkiye de ilk ve tek yeşil teknolojiye sahip cihazdır. 

Herkesin sağlıklı su içmeye hakkı vardır. Günümüzde sağlıklı suya ihtiyaç çoğaldıkça su arıtma firmaları da boş durmadı bir çok cihaz piyasaya sunuldu. Royal Green Usa marka su arıtma cihazı en kaliteli olma özelliğini devam ettirerek sağlık konusunda titiz davranarak 8.5 ph değerinde su üreterek sağlıklı bir su içmenize olanak sağladı.

Özellikle cilt problemi yaşayan kişilerin en çok tercih ettiği bu cihaz yüksek ph seviyesi sayesinde cilt sorunlarını ortadan kaldırır.  Cilt tipi yağlı olan kişilerin en büyük sorunu sivilce sorunları ve yüksek mineraller sayesinde cildin nem dengesini koruyarak sivilce sorunuyla başa çıkar. Özellikle cilt tipi yağlı olan kişiler alkali suyu bol tüketmelerinde fayda vardır. Cildi çok kuru olan kişiler içinde oldukça sağlıklı bir sudur. Suda bulunması gereken mineralleri filtreleri sayesinde suya taşıyarak size cilt sorunu yaşatmaz. Cildinize parlaklık, yumuşaklık ve prüzsüzlük getirir. 

Royal Green bebeği olan kişilerin de vazgeçilmezidir. Şebeke suyu ile bebeklerinin yüzünü dahi yıkamak istemeyen titiz annelerin tercihi Royal Green. Bol mineralli olan bu su bebeklerin sağlığı da düşünülerek tasarlanmıştır. İlk 6 ay bebeğe su dahi verilmez anne sütü bebeğe fazlasıyla yeter ve bebeği korur. Anne sütünden ek gıdaya geçen bebeğin anne sütünden sonra sağlıklı bir şekilde sıvı alması anne sütü kadar bebeği koruyabilen sağlıklı suyla mümkündür. Bebeğinize hazırladığınız mamadaki suyun temiz olması sağlıklı olması ve bebeğinizin mikroplardan uzak bir besin tüketilmesi için kesinlikle Royal Green su arıtma cihazını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Herkes gibi sizin ve sevdiklerinizin sağlığı herşeyden önemli paranın sahip olamayacağı tek şey sağlıktır. Normal bir insan günde en az 2 litre su içmelidir fakat sağlıklı su içmelidir. 

Türkiyenin heryerine ücretsiz servis ve montaj imkanı sunan bu cihaz 10 yıl garantilidir. İnternet üzerinden modellerimizi inceleyebilir siparişinizi verebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanımız ile ödeme kolaylığı sağlayan firmamız size üstün hizmer sunmaktan mutluluk duyar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir