Genel Kategori

Royal Green ile Sağlıklı Günler

Royal Green su arıtma cihazı Türkiye de ilk ve tek yeşil teknoloji ile üretilmiş elektrik gerektirmeyen bir cihazdır. Amerikan marka olan bu cihazın kalitesi kanıtlanmış olup tek tek tüm parçaları Nsf onaylıdır.

Türkiyede en büyük sorunların başında su sorunları gelmektedir. Bunun sebebi ise gelişen sanayi havanın kirlenmesi kentsel atıklar çevre atıkları bilinçsiz tüketimdir.

Şehir şebekelerine karışan mikrobik yapılı organizmalar musluklarımıza gelerek insan yaşamını tehlikeye sokmuştur. 

90lı yıllarda insanlar su ihtiyacını yalnızca şebeke sularından gerçekleştirmekteydi. Sanayinin gelişmesi ve suların kirlenmesiyle beraber hastaneler mikroplu suları tüketen insanlarla doldu taştı. O dönem kanser böbrek rahatsızlıkları idrar yolu enfeksiyonları gibi birçok sağlık problemleriyle beraber insan ölümleri hızla artmıştı. İnsanlar buna bir çare arayarak damacana sularını Keşfettiler. Hem maliyetli hemde sağlıksız olan bu plastikler devir daim olarak geri dönüşümlü şekilde kullanılıyor biten damacana tekrar doldurulup evlere ulaşıyordu. Kullanım ömrü 1 hafta olan bu sular ne kadar sürede evlere ulaştığı belli olmayan oldukça zararlı sulardı. Zamanla dipleri yosun tutan bu sular asla bekletilmeye gelmeyen ve kullanımı halinde kansere yol açabilecek kadar tehlikeliydi. 

Sağlığını düşünen insanlar ve bilim adamları üstün teknolojilerden yararlanarak su arıtma cihazlarını icat ettiler. Su arıtma cihazları musluk ağzı sistem ile başlayarak tezgah alti sistem 5 aşamalı 6 aşamalı 8 aşamalı ve son teknoloji olan 9 aşamalı olarak günümüze kadar geldi.

Birçok su arıtma firması ve su arıtma cihazı piyasaya sunuldu. Şüphesiz en kalitelisini bulmak zorlaştı fakat bilinir ki en kaliteli cihaz Usa malı olan ve kesinlikle tercih edilmemesi gereken ise Çin malı cihazlar olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüzde teknolojiden sonuna kadar yararlanarak hem sağlık için hem bütçe için en kaliteli ve sağlıklı cihazı tasarlayan Amerikan su arıtma firması Royal Green olmuştur. Royal Green 9 aşamalı lüx bir cihazdır. Her eve her basınca göre tasarlanmış modelleri ile en çok tercih edilen cihaz olmayı başarmıştır.

Royal Green 8.5 ph değerinde su üreterek oldukça kaliteli bir su elde etmiştir. Türkiyenin her yerine ücretsiz montaj imkanı ile %de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir. İster açık kasa ister kapalı kasa, ister 8 aşamalı ister 9 aşamalı, ister pompalı ister pompasız hangi cihazı tercih ederseniz edin size sunulan imkan son derece kaliteli ve sizi tatmin edecektir. Sitemizden modelleri inceleyip size uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir