Genel Kategori

Royal Green ile Sağlıklı Su İçmenin Tadı Bir Başka

Royal Green su arıtma cihazı dünyaca ünlü bir arıtma cihazıdır. Usa markalı olan Royal Green üstün teknolojiden yararlanarak tasarlanmıştır. Royal Green su arıtma cihazı bir yeşil teknoloji ürünüdür. Tek parçası değil tüm parçaları Nsf onayı almıştır. Bu lüx cihaz artık hemen hemen her evde bulunmakla birlikte satış rekorları kırmaktadır. 

Royalin adı suyun tadı 

Royalin adı gibi tadı da insanı hayran bırakacak lezzettedir. İçerdiği post karbon filtresi ( tatlandırıcı mebran ) sayesinde muhteşem lezzette bir su üretip musluklarınıza ulaştırmaktadır. 8 Filtreli olan bu cihaz piyasadaki 5 filtreli su arıtma cihazlarının üstünde bir cihazdır. 8.5 ph değerinde su üretir. Bir suyun ph değeri o suyun kalitesini gösterir. 8.5 ph demek su maximum kalitede demektir. 

Royalle Sağlığınızı Koruyun

Şebeke sularına karışan kimyasal atıklar insan sağlığını ciddi manada tehlikeye sokmuş ciddi hastalıklara sebep olmuştur. Hastaneler sağlıksız şebeke sularından hasta olan insanlarla dolup taşmıştır ta ki insanlar kaliteli su arıtma cihazlarını keşfedene kadar…

Kalite standartlarına göre en kaliteli su arıtma cihazı sırasıyla Amerikan malı Tayvan malı ve Çin malı cihazlardır. Çin malı cihazlara verilen para boşa harcanan paradır. Kaliteli bir cihaz 300 500 tl olamaz. Çok pahalı olmasıda onun kaliteli olduğuna gelmez. İlk olarak Amerikan malı olmasına dikkat etmeli daha sonra kullanılan parçaların Nsf onayı olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü sağlık şakaya gelmez. 

Royal Green su arıtma cihazı her eve ger bütçeye uygun ürünler tasarlanmış suyun basıncına göre pompalı pompasız açık ve kapalı kasa cihazlar üretmiştir.

Bunlardan birtaneside Royal Green Lüx 8 Aşama Su Arıtma Cihazıdır.

Royal Green lüx, içerdiği 8 aşamalı filtrasyon teknolojisi ile 8.5 Ph seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Alkalin, Mineral ve Hindistan Cevizi filtreleri sayesinde yüksek kaliteli içme suyu elde etmenizi sağlar. Elektrik gerektirmediği için çevreye duyarlı bir sistemdir. Şık tasarımı ve dahili tankı ile minimum yer kaplayan Prestij modeli yaşamınıza kolaylık katar. Tazyikli su elde etmenizi sağlayan Prestij modeli inline filtre sistemi ile kolay filtre değişimi sağlar.

Mineral filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. 

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar.

Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

  

·  8 filtrasyon aşaması içerir

·  Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir

·  Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar

·  Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar

·  Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

·  Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

·  Günlük 280 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. 75 GPd Filmtec Membran İle

·  8 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Membran Teknolojisi ile – Daha Sağlıklı Su Amerikan Malı Membran Kullanılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir