Genel Kategori

Royal Green ile Sağlıklı Yaşam

Yeni doğmuş bebeğin vücudunun %de 97si sağlıklı bir yetişkinin %de 75i yaşlı bir insanın vücudunun ise %de 65i sudur. Tüm organlarımızın yapısında farklı oranda su mevcuttur. Mesela beynin %de 75i kemiklerin %de 22si sudur. Dişimizin minesinde dahi %de 2lik de olsa su mevcuttur. Bu yüzdeler suyun sağlığımız ve dünyamızdaki değerini çok açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Vücudumuzda meydana gelen tüm fiziksel, kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür. Vücudumuzda ki milyonlarca hücrelerin içi sulu likit ile dolu olup dışı da sulu likit ile sarılmıştır. Sağlığımızın kalitesi buna bağlıdır. İnsan açlığa bir kaç hafta dayanırken susuzluğa bir kaç günden fazla dayanamaz. Vücudumuzda %de 2 su kaybedersek enerjimizde doğru orantida azalma olur. Bu kayip %de 5i bulursa koma gerçekleşir.%de 20ye ulaştığında ölüm gerçekleşir. İnsanın günlük yaşamında ki enerji eksikliği çoğunlukla bedeninin susuz kalması ve stres faktörlerinden meydana gelir.

İnsanın ihtiyacı olan suyu yeterince içerse ve stresten uzak dururda yaşlanması gecikir ve geri kalan yaşam süreci çok daha sağlıklı geçer. Bireylerin stres faktörlerine açık olmaları bedenlerindeki su miktarının azalmış olmasıyla yakından ilgisi vardır. Çünkü ilerleyen yaşlarda kanın alışkanlığındaki azalma ve kanın içinde özellikle beyinde kılcal dolaşımdaki azalmaya bağlı olarak yeterli geçişler yapılamamaya başlar. Suyun sağlıkla yakindan ilgisi vardır. Sağlıklı suda Royal Greenden geçer. Royal Green 8 filtreli bir cihazdır.

Tüm parçaları Nsf onaylıdır. 8 .5 ph değerinde su üretir ve en kaliteli suyu bize ulaştırır. Sizde sağlıklı su içmek ve Royal Green hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir