Genel Kategori

Royal Green ile Sivilcelere Veda

Sivilceler özellikle ergenlik döneminin kabusudur.

Ergenlik döneminde yükselen hormonların etkisiyle vücudun yağ üretimi artar. Artan yağ dışarıya sivilce olarak çıkar. Bu sivilceler özellikle yeni genç kız yada genç erkek olacak bireyler için hem sağlık açısından hemde psikolojik açıdan sorun yaratır. Sivilcelerin baş düşmanı sudur.

Su, cildi aknelerden korusa da genellikle su içmenin kronik akneden kurtulmayı sağladığı söylenemez. Akne, genetik ve hormonlarla ilgili bir sorundur. Gözeneklerin kapanması sonucu ortaya çıkar. Ancak su, stresten kaynaklanan sivilcelerin çıkmasını önleyebilir, vücuttaki hormon dengesinin normale dönmesini sağlar. Hormon dengesizliği nedeniyle cilt sorunları yaşadığınız bir dönemde vücudunuz belirgin bir şekilde susuz kalmışsa stres hormonu üretiminiz hızlanır. Bu da akneler için zararlıdır. Ayrıca bol su içmek kuru cildi de nemlendirir. 

Vücut iyice susuz kaldığı zamanlar, cilt de kurur ve çatlamaya başlar. Vücudun susuz kalması var olan mor halkaların daha da belirginleşmesine de neden olabiliyor. Derinin alt kısmındaki hücreler susuz kalınca büzülüp gözler çukura kaçmış gibi görünür.

Suyun saymayla bitmeyen faydaları arasında cildi güzelleştirmesini de sayabiliriz. Bol su içen kişilerin daha geç yaşlandığı ispatlanmıştır. Suyun peeling etkisi vardır. Günde en az 2 litre su içmek gerekir. Cildin nem dengesini korumak fazla yağdan arındırmak için bol su şarttır. Görüntü olarak sizi olumsuz etkileyecek olan sivilceler özgüveninizide sarsar ve topluma girmek istemezsiniz. Sivilcelerle baş etmek çok zor değildir. Bol mineralli ve ph seviyesi yüksek bir su arıtma cihazı ile sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

Royal Green su arıtma cihazı tam da aradığınız cihaz…

NSF, Water Quality onaylı en kaliteli su arıtma cihazı olan Royal Green uzmanların tavsiye ettiği en kaliteli su arıtma filtrelerini ve ekipmanlarını kullanır. Ro sistemli su arıtma cihazlarından çıkan suya özel tasarlanmış 6-7-8. aşama filtreler sayesinde suyu gerekli mineraller eklenerek en sağlıklı suyu üretir. Pentek marka alkali filtre sayesinde 8-8,5pH su elde ederken Omnipure marka hindistan çevizi filtresi ile suya eşsiz bir lezzet ve tat katar. 

Görüldüğü gibi bol mineralli ve 8- 8.5 ph seviyesinde su üreten bu arıtma cihazı sayesinde sivilcelerinize veda edebilirsiniz. Royal Green sağlıklı günler diler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir