Genel Kategori

Royal Green ile Suyun Tadı Bir Başka

Royal Green su arıtma cihazı ile suyun tadına doyamayacaksınız. Royal Green herkesin tercihi olmaya devam ediyor. Amerikan bilim adamları tarafından geliştirilen bu sistem dünyaya adını duyurmuş ve müşteri memnuniyeti %de 100 olan bir cihazdır. Yazın özellikle kana kana su içme ihtiyacı duyarız.

Yaz aylarında mineralli ve tatlı bir su içmeyi kim istemez. İşte Rosu bu suyu ikram ediyor. Her evde olması gereken Royal Green su arıtma cihazı diğer su arıtma cihazlarından daha üstün bir teknoloji ile geliştirilmiştir. Piyasaya sunulan 5 Filtreli su arıtma cihazlarının aksine 8 adet filtreye sahip bu cihaz en sağlıklı suya ulaşmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Sağlıklı bir suyun ph değeri 7 ile 8.5 ph değerinde olması gerekir. Royal Green su arıtma cihazı 8.5 ph değerinde bol mineralli bir su arıtmaktadır. Her zaman en mükemmeli amaçlayan Royal Green her eve göre farklı sistemler geliştirerek kalite sınırlarının üzerine çıkmıştır.

Şehir şebeke suları günümüzde içilmeye elverişli değildir. Her evinde basıncı farklıdır. Örneğin kırsal yerleşmeler de basınç daha azdır. Sular tazikli akmaz ince ve az akar buda suyun basıncının az olduğunu gösterir. Bu tarz yerleşmeler de organik su arıtma cihazlarını tavsiye eden royal green kırsal köy yerleşmeleri için özel olarak üretmiştir. Şehir merkezlerinde ki aşırı kireçli ve gelişen teknoloji ile Sanayi ve artan nüfus ile insan atıkları musluk sularına daha fazla karışmış ve hastalık getiren sular çeşmelerimize ulaşmıştır. Bu sular insan sağlığını olumsuz etkileyerek ölümle dahi sonuçlanabilecek sorunlar doğurur. Aşırı kirli sular için geliştirilen Royal Green lüx serisi her türlü kirden, kireçten, atıklardan arınarak en saf suya ulaşmayı başarmıştır. Saf su tatsız tuzsuz kokusuz bir sudur. Bu su ağır ve İçmesi zordur. Royal Green bu saf suyu 8 adet mineral ve tatlandırıcı fitrelerden geçirerek yumuşak ve ağızda hoş bir tat bırakan bir su haline getirmiştir. İçenin bir daha içtiği alanın şimdiye kadar almadığına pişman olduğu bu cihaz Türkiye de bir ilk yeşil teknoloji ile geliştirilmiştir.

Sağlıklı suya kavuşmak artık zor değil, her bütçeye her eve herkese hitap eden bu cihaz sizi ve sevdiklerinizi düşünerek sağlıksız ve birsürü paralar harcayarak sahip olduğunuz sulardan kurtulmanız için geliştirildi. Sizde sağlıklı ve uzun bir ömür yaşamak istiyorsanız Royal Green ile suyun tadına varın….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir