Genel Kategori

Royal Green Soft ile Bütçenizi Koruyun

Suyun faydasını saymayla bitiremeyiz. Günümüzde sağlıklı suya ulaşmak çokta kolay sayılmaz. Çünkü şebeke sularına bulaşan kimyasal atıklar, sanayi atıkları suları içilemeyecek derece de kirletmiş hastalık yapıcı mikroorganizmalar ile insan sağlığını tehlikeye atmıştır. Hal böyle olunca bilim insanları bu duruma bir çözüm bulmaya çalışmış ve muslukların başına takılan yumuşak filtreleri icat etmişlerdir. Bu filtreler suya karışan kireç ve tortuyu tutup arıtmayı başarmış fakat gözle görülemeyecek kadar küçük olan mikropları tutmaya gücü yetmemiştir. Buda insan sağlığının taşıdığı riski malesef ortadan kaldırmaya yetmemiştir.

Bilim adamları bu su filtresinden yola çıkarak teknolojinin imkanlarından fazlasıyla yaralanmış ve şimdi ki piyasaya sunulan arıtma cihazlarını icat etmişlerdir. Günümüzde pek cok cihaz piyasaya sunulmuş olup hangisinin kaliteli, hangisinin sağlıklı su ürettiği tartışma konusu olmuştur. Bilmeniz gereken en önemlisi su arıtma cihazının en kalitelisi Usa malı olanıdır. Ucuz diye boşa verilen Çin malı ürünler insan sağlığı için uygun ürünler olmamakla beraber ciddi anlamda suyu süzmez ve boşa harcanan paranın ötesine geçmez. Bir ürün 300 400 tl gibi bir meblaya satılıyor ise bu cihaza boşuna para vermeyin ucuz etin yahnisi yenir mi?

Su arıtma cihazlarının içinde en kalitelisi Royal Green su arıtma cihazı serisidir. Her eve her bütçeye göre su arıtma cihazı tasarlayan Amerikan bilim adamları teknolijinin dibine kadar yaralanmış hiç bir masraftan kaçınılmadan tasarlanmıştır. Hem bütçenize hem sağlığınıza göre olan Royal Greenin 8 filtreli soft modelinden bahsetmek istiyorum. Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onaylı dır. Türkiye Genelinde Ücretsiz kargo ve montaj özel amaçlı filtreler şeffaf üretilmiştir. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5 dir. 75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı.

Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. Pentek alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

7/24 hizmet sağlayan Royal Green ile sizde tanışım hem sağlığınızı hem Bütçenizi koruyun….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir