Genel Kategori

Royal Green Soft Su Arıtma Cihazı

Royal Green soft su arıtma cihazı 8 aşamalı bir cihaz olup Türkiye de ilk ve tek yeşil teknolojiye sahiptir. Tüm parçaları Naf onaylıdır. 

Özellikle hamile bayanlar ve bebekli evlerin vazgeçilmezi olan Royal Green Sağlık açısından  oldukça güvenlidir. İçerdiği düşük tuz miktarı ile tansiyon ve kalp hastalığı olan kişiler için idealdir.

Diyet yapan fazla kilolarından şikayetçi olan bayanların da en rahat içebilecekleri su Royal Greendir. Çünkü Royal Green su arıtma cihazı 8.5 ph değerinde alkali su üretir. Alkali suyu bol tüketmekte vücuttaki yağları yakarak fit bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Genelde şebeke suyu kullanan kişilerin en büyük şikayeti kireçtir. Yemeklerde, çay da, kahvede kireçten arınmış bir su ile içeceklerin doğal tadını, rengini ve kokusunu koruyabilirsiniz. Alkali su yemeklerin kısa sürede pişmesini sağlayarak gazdan da tasarruf sağlar. 

Alkali su aynı zamanda sebze ve meyvelerin taze kalmalarını sağlar. Deriyi canlı tutar. Makyaj sonrası alkali su tonik görevi üstlenerek mükemmel bir makyaj temizleyici görevi görür.

Evinde evcil hayvan besleyen kişiler içinde Royal Green su arıtma cihazı idealdir. Pompasız ters ozmos özelliği ile suyu en kaliteli şekilde arıtarak musluklarınıza ulaştırır. Yüksek oranda mineralli  ve 8.5 ph değerinde  su elde etmeyi sağlar. Detox filtre ile suda dağınık halde bulunna molekülleri  sıra haline dizer ve vücutta dolaşımı kolaylaştırır.

Ürün Teknik Özellikleri 

. 8 Filtrelidir.

. Yüksek oranda mineralli su elde eder.

. Pentek filtre ile 8.5 ph değerinde su sağlar.

. Detox filtre ile vücudun toksin biriktirmesini engeller.

. Tezgah altında minimum yer kaplar. 

. Elektrik gerektirmez.

. 24 saatte 270 lt su üretim kapasitesine sahiptir.

. 12 litre Nsf onaylı çelik su tankına sahiptir.

Mineralli filtreler ile ters ozmos yöntemi kullanılarak elde edilen bir teknolojiye sahiptir. Suya gerekli mineralleri ekleyerek yüksek oranda mineralli su içmenizi sağlar.  Hücrelere zarar veren radikalleri engeller ve antioksidan etkisi yaratır. 

Royal Green soft modeli herkesin evinde sağlıklı su olması için tasarlanmış ve maddi açıdan da bütçeyi zorlamayacak bir cihazdır. Kalitesine göre oldukça uygun olan bu cihaz 10 yıl garantilidir. Ücretsiz servis ve montaj imkanı ile Türkiye nin her yerine servis imkanı sağlar.

Royal Green ile sağlıklı mutlu günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir