Genel Kategori

Royal Green Su Arıtma Cihazı 2017 Dünya Su Gününe Damgasını Vuracak

Her yıl 22 martta kutlanan dünya su günü bu yılda 22 martta kutlanmayı planlıyor. Dünya su gününün sebebi suya olan ihtiyaç, su tüketimi, su israfı ve suyun tasarrufu gibi konulardan oluşuyor. Bu konuların ele alınmasıyla gelecekte su ihtiyacının karşılanmayacak derece tükenmiş ve kuraklığın oluşmasını engellemek hedeflenmiştir. Uzun yıllardır insanların en büyük problemi içme sularına karışan yabancı, insan sağlığını olumsuz etkileyen sular olmuştur.

2017 Dünya su gününde ele alınacak konular arasındadır. İnsanlar su ihtiyaçlarını denizlerden göllerden musluklarımıza ulaşan şebeke sularından karşılamaktadır. Geçmişten günümüze teknoloji yıldan yıla gelişerek en üst seviyeye kadar ulaşmıştır. Oluşan teknolijik yeniliklerle beraber iş imkanları artmış insanlar farklı sektörlere yönelmeye başlanmıştır. Türkiye de tüm dünyada olduğu gibi nüfus hızla artmaya devam etmektedir. Nüfus arttıkça işsizlik çoğalmış insanlar da yeni sanayi kuruluşları, tekel fabrikaları, tekstil fabrikaları açarak işsizlik oranını düşürmüşlerdir. Fakat işsizlik azalırken sanayiden çıkan dumanlar,atıklar, çöpler, insani kirlilikler beraberinde gelmiş çevre ve sular bunlarla beraber kirlenerek sağlıksız bir yaşam boy göstermiştir. Şebekeye gelen sular artık sağlıksız, kötü tadı olan ve kötü kokusu olan içilebilirlik özelliğini kaybetmiş sulardır. İnsanlar zamanla suların kirlenmesinden şikayetçi olmaya başlamış ve sağlık sorunları da ciddi derecede meydana gelince içilebilir, temiz, sağlıklı su arayışına girmişlerdir. İnsan sağlığı hiç bir şeyle kıyaslanamaz. Ölüm denilen bir gerçek var ki insan sağlığı yerinde olmazda ne yazık ki bundan kaçınmak mümkün değildir ve ne yazık ki kirli şebeke sularının bir çok hastalığı beraberinde getirdiği kanıtlanmıştır. Böbrek hastalıkları, idrar yolu enfeksiyonları, beyinsel işlevsizlik ve hatta kansere varana kadar bir çok hastalık gözlemlenmiştir.

İnsanlar bu su sorununun önüne geçmek için suyu temizleme yoluna gitmiş ve suyu arıtmak için çözümler düşünmüşlerdir. İlk önce musluk başına takılan yumuşak filtreler ile arıtmayı denemişlerdir. Bu yumuşak filtreler sudaki kireci, tortuyu sert kimyasalları tutarak az da olsa içilebilir su haline getirseler de ince kumlar, hastalığa engel olacak mikroorganizmaları ayrıştırmayı, suyun kokusunu, tadını, düzenlemeyi başaramamıştır. Sağlık sorunları hala devam etmiş ve artık bilim adamları devreye girerek su arıtma cihazlarını tasarlamışlar ve evlerde ki şebeke sularını temiz içilebilir hale getirmişlerdir. Bu su arıtma cihazları sağlıksız sulardan canı yanan insanlar tarafından yoğun talep görmüş ve arz talep çok olunca arıtma cihazı icat edenlerin sayısı da artmıştır. Tabi her arıtma sağlıklı su arıtmayı başarmış mıdır? Şüphe götürür. Bunu fırsat bilen Çinliler ucuz su arıtma cihazları piyasaya sunarak sağlıksız su arıtma cihazlarını Türkiye de satışa sunmuşlardır. Su arıtma cihazı alırken kesinlikle Çin malı olmamasına dikkat edin. Bir çok arıtma cihazı çıkmış ve bu seferde insanların hangi cihazın sağlıklı su arttığı konusunda kafaları karışmıştır.

Sağlıklı su 7- 8.5 ph değerinde olmalıdır. Bol mineralli ve alkali olmalıdır. Su arıtma cihazının sağlık bakanlığı onayı olmalıdır. Kaliteli su üretiyor olmalıdır. Ters ozmoz yani rezerve ozmozis sistem en iyi kaliteli suyu sunmaktadır. Filtreleme sistemi kaliteli en az 5 filtreden suyu geçirerek analiz etmelidir. Kafalarınızda ki soru işaretlerini Royal Green su arıtma cihazı ile atın… Royal Green su arıtma cihazı diğer cihazlardan üstün olarak tasarlanmış ve Nsf onaylı bir cihazdır. Royal Green su arıtma cihazı Türkiye de bir ilk olan yeşil teknoloji ile geliştirilmiştir.

Royal Green Vip Organik Su Arıtma Serisi Pompalı 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı Türkiye'de bir ilk Yeşil Teknoloji Kullanılmıştır. Bir Parçası Değil Tüm Parçaları NSF Water Quality FDA Onaylıdır. Ücretsiz Kargo ve Montaj Özel Amaçlı Filtreler Şeffaf Üretilmiştir. Kullanılan Organik ham madde plastik numarası PP5 dir. 75 GPD USA Malı Filmtec Memran Filtre Kullanılmıştır. Pompalı ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama. Mineral, Alkalin ve Detox filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Royal Green Vip modeli su arıtma cihazı Mineral, Alkalin ve Detox teknolojilerini içerir. Dünyanın tek 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.

Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

· 8 filtrasyon aşaması içerir Pompalı Motorlu Model

· Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir

· Pentair (Pentek) Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar

· Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller

 . Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar ·

. Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

· Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

· Günlük 300 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. 75 GPD Membran İle Pompalı Model

. 12 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Bu derece kaliteli su üreten su arıtma cihazı dünyaya kendini ispatlamış ve kalite standartlarının üstüne çıkmıştır. Her evde yerini alan Royal Green su arıtma cihazı son dönemlerin en popüler cihazı olarak 2017 de de kendinden sıkça bahsettirmiş ve satış rekorları kırmıştır. %de 100 müşteri memnuniyetine sahip olan Royal Green su arıtma cihazı 7/24 hizmet vererek en güvenilir marka olmayı da başarmıştır.

2017 Dünya su gününde de Royal Green su arıtma cihazı ele alınarak daha çok kişinin bu cihazı duyarak evlerine ulaştırılması hedeflenmektedir. Çünkü sizin sağlığınız bizim sağlığımızdır. İçme ve kullanma suyunun kalitesindeki bozulmalar çeşitli hastalıklara yol açabilmektedir.

Bu yüzden içme suyunun belirli özelliklere sahip olması gerekiyor; bunları kısaca şöyle özetleyebiliriz:

· Hastalık yapıcı mikroorganizmalar içermemelidir.

· Kokusuz, renksiz, berrak ve içimi hoş olmalıdır.

· Sularda fenoller, yağlar gibi suya kötü koku ve tat veren maddeler bulunmamalıdır. · Yeterli derecede yumuşak olmalıdır.

· Ne aşındırıcı olmalı, ne de taş yapmalıdır.

· Hidrojen sülfür, demir ve mangan gibi elementleri ihtiva etmemelidir.

· Suda sağlığa zararlı kimyasal maddeler bulunmamalıdır.

Bazı kimyasal maddeler zehirli etkiyapabilir; arsenik, kadmiyum, krom, kurşun, cıva gibi. Bunun yanında baryum, nitrat, florür, radyoaktif maddeler, amonyum, klorür gibi maddeler sınır değerlerinin üzerinde sağlığa olumsuz etkileri olan maddelerdir. Bazı kimyasalların varlığı aynı zamanda, suya kirli suların karıştığının göstergesidir.

Sular kullanma maksatlarına uygun olmalıdır. Bu özelliklerin hepsini bünyesinde bulunduran Royal Green su arıtma cihazı 2017 Dünya su gününe damgasını vurmuş ve sağlıklı su için Dünyaya büyük bir teknoloji kazandırmıştır. Royal Green su arıtma sayesinde daha az israf daha çok tasarruf sağlayarak sağlıklı günlere merhaba diyeceksiniz. Royal ailesi Dünya su gününüzü kutlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir