Genel Kategori

Royal Green su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı almayı düşünüyorsunuz ama cihazlar hakkında hiç bir bilginiz yok hangi cihazı alacağınıza karar veremiyorsunuz bu noktada doğru makaleye ulaştığını bildirmek isteriz. Öncelikle su arıtma cihazı almadan önce neden su arıtma cihazı almanız gerekiyor bunun için tek cümle ile açıklayalım "Temiz Su İçmek İçin"

  • Almak istediğiniz su arıtma cihazı sizin için uygun mu uygun değilse ne olabilir. Öncelikle evinizdeki şebeke suyu basıncı yeterlimi yeterli değilse üründe pompa olması gerekli musluğunuzu açtığınızda su basınçlı geliyor ise pompasız arıtma cihazı alabilirsiniz. genelde il merkezlerinde su basıncı yeterlidir ama yüksek katlı binalarda üst katlarda oturuyor iseniz mutlaka pompalı model tercih ediniz. (Pompa filtrelere suyu basınçlı pompaladığı için kullanılır. Ters ozmozlu sistemler düşük basınçla çalışmaz)
  • 2. bir özellik ise mutlaka en az 7 aşama üstü 9 aşama modelleri tercih ediniz kesinlikle 4 aşamalı modelleri tavsiye etmiyoruz 5 aşamalı modelleri de kullanabilirsiniz. Peki neden en az 7 aşama derseniz. ters ozmoz sistemleri arıtma yaparken zararlı maddelerin tümünü yok ederken faydalı minerallerin bir kısmını da alır bu yüzden su mineral yönünden fakir olur bundan dolayı 6 ve 7. aşamadaki alkali mineral filtreleri sayesinde suya gerekli olan mineralleri doğal yönden tekrar geri kazandırır.
  • Açık kasa kapalı kasa arasında ne fark var hiç bir fark yok birisi kapalı kasa şık duruyor kapladığı alanda biraz daha az yer kaplar açık kasa da biraz fazla yer kaplar ikisi arasında yer bakımından kapladığı alan farkına 1 sürahi ancak sığar o derece yani kısaca açık kasa ile kapalı kasa arasında fark yoktur. arıtma yönünden dileğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz. tamamen size kalmış bir tercih nedenidir.
  • Çin malı olmamasına dikkat edin kullanılan membran filtresi Filmtec membran değil de başka marka ise %80 ihtimalle ürün Çin malıdır. her zaman USA filtreleri tercih ediniz. Türk malı filtre üretimi yok Türkiye'de Filtreler sadece Taiwan, Çin, Kore ve USA da üretiliyor.
  • Müşteri temsilcisi sorduğunuz her soruya anında düzgün ve anlaşılır bir dilde sorduğunuz tüm teknik ve diğer konularda sizlere cevap verebilmeli cihaz hakkında fazla bilgisi olmayan firmalardan ürün tedarik etmeyin sonraki aşamalarda sorun yaşamanız %99 dur.
  • satın alacağınız sitenin ssl güvenlik sistemi olmalı ssl güvenlik sistemi yoksa kesinlikle kredi kartı ile alışveriş yapmayın ssl ışığı genelde ürünü sepete ekledik den sonra ve sipariş devamında bilgilerinizi girdiğiniz ekranda tarayıcınız üst kısmında https yazısı yeşile dönecektir.bu tür güvenlik unsurlarına dikkat ediniz. SSl olmayan bir e-Ticaret sitesi güvenliği olmayan bankaya benzer.
  • satın alacağınız ürünlerin ileri tarihlerdeki filtre değişim fiyatlarını iyi inceleyin faiş fiyatlara filtre satabilirler ilk başta ürün çok ucuz örneğin 300 tl ürün satar sonrasında size yıllık 150-300 arasında filtre maliyeti çıkarırlar. bu tür tuzaklara düşmeyiniz.

su arıtma cihazı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi her daim arayabilirsiniz 0541 272 6904 numaralı iletişim hattından teknik destek satış ve ürün özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

1. örnek tasiye edeceğim su arıtma cihazı vip model

işte size hiç bir eksiği olmayan tam donanımlı su arıtma cihazı tavsiye hem pompalı hemde 8 aşama filtre sistemi mevcuttur aynı zamanda 75 gpd filmtec membran NSF onaylı su tankı uygun filtre fiyatı değişimleri ve güvenli e-ticaret sistemi ürün resmine tıklarsanız sizi satış sayfasına yönlendirecektir.

pompalı su arıtma

2. örnek tasiye edeceğim su arıtma cihazı elit model pompalı ve dijital ekranlı her özellik düşünülmüş

Su Arıtma Elit

3. örnek tasiye edeceğim su arıtma cihazı Royal Lüx Kapalı Kasa

kapalı kasa su arıtma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir