Genel Kategori

Royal Green Su Arıtma Cihazı ile Sağlıklı Günler

Royal Green su arıtma cihazı Turkiyede ki bir çok su arıtma cihazının üstünde bir cihazdır, hem kalitesi hem arıtma gücü ile piyasadaki su arıtma cihazlarından üstün tasarlanıp piyasaya sunulmuştur. İnsan sağlığını ön planda tutan Royal Green su arıtma cihazı özellikle bebekli evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 

Şebeke suları artık içilebilirliğini tamamen yitirmiş durumdadır. Şebeke sularına karışan sanayi atıkları kimyasal atıklar evsel ve atıklar yüzünden sular hastalık yapıcı mikroorganizmaları bünyesinde taşıyarak musluklara ulaştırmış ve sular tamamen kullanılmaz hale gelmiştir. Bu sular beraberinde kansere kadar giden birçok hastalığı beraberinde getirmiştir. İnsanlar da artık bilinçlenerek su arıtma cihazlarına yönelmişlerdir. Günümüzde hemen hemen her evde yer alan su arıtma cihazları piyasaya günden güne artarak yayılmış bir çok marka ve cihaz sunulmuştur. 

Tabi en kaliteli olan Usa malı olan cihazlar olup Royal Green su arıtma cihazı bu cihazların içinde en kaliteli olanı olmuştur. Her parçası ayrı ayrı Nsf onayı almıştır. Sağlık Bakanlığınca onaylanmış bir cihaz olup her eve her bütçeye göre tasarlanmıştır. Royal Green su arıtma cihazının bir çok modeli vardır. Pompalı pompasız kapalı ve açık kasa modelleri ve bu modellerinde aşama aşama değişik modelleri tasarlanmıştır. Özellikle şebeke suyunun basıncının az olduğu kentsel kesimlerde pompalı modelleri tercih edilmelidir. Organik suya ulaşmak Royal greenle çok kolay.

Royal Green su arıtma cihazı modellerinden olan 8 Filtreli Su Arıtma Cihazından bahsetmek istiyorum.

Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onaylı dır. Türkiye Genelinde Ücretsiz kargo ve montaj özel amaçlı filtreler şeffaf üretilmiştir. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5 dir.

75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. Pentek alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir