Genel Kategori

Royal Green Su Arıtma Cihazı ile Sağlıksız Su İçmeye Veda

Royal Green Su Arıtma Cihazı ile Sağlıksız Su İçmeye Veda

Sağlıksız sular insan sağlığını oldukça tehlikeye atmaktadır. Sağlık çok ciddi bir müessesedir riske atılmamalıdır. Geçmişten günümüze gelen su sorunu yıllarca insanlık için önemli olmuş ve birçok araştırmalara sebep olmuştur.  

Royal Green sayesinde artık sağlıklı suya ulaşmak eskisi kadar zor değildir. Amerikan bilim adamları üstün teknolojilerle geliştirmiş oldukları Royal Green su arıtma cihazını tasarlamışlardır. Royal Green piyasadaki su arıtma cihazlarından çok daha üstün bir cihazdır. 8 filtresi ile suyu saf su haline getirerek sudaki her türlü mikrobu temizleyerek suyu arıtır. Royal Green su arıtma cihazı 8.5 ph değerinde su üreterek suyu en kaliteli şekilde musluklara ulaştırır.

Royal Green su arıtma cihazı her eve her bütçeye uygun tasarlanmıştır. Organik modelleri ile su arıtma cihazı suyu en güzel şekilde arıtarak en çok tercih edilen cihaz olmayı başarmıştır. Bir çok modeli vardır bunlardan bir tanesi 8 Filtreli vip modelidir.

Royal Green serisinden olan vip 8 filtreli su arıtma cihazı  hakkında biraz bilgi verelim. ..

Royal Green Vip Serisi 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı

Pompalı ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama. Mineral, Alkalin ve Detox filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar.

Royal Green Vip modeli su arıtma cihazı Mineral, Alkalin ve Detox teknolojilerini içerir. Dünyanın tek 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.

Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar

Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

  

·  8 filtrasyon aşaması içerir Pompalı Motorlu Model

·  Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir

·  Pentair (Pentek) Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar

·  Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller

·  Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar

·  Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

·  Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

·  Günlük 300 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. 75 GPD Membran İle Pompalı Model

·  12 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir