Genel Kategori

Royal Green Su Arıtma Cihazları Bomba Etkisi Yaptı

Royal Green firması organik tezgah altı arıtma modelleriyle Türkiye'de bir ilke imza atarak Yeşil Teknoloji kullanmaya başladı. Bütün parçaları NSF, Water Quality ve FDA onaylı olan ürün ABD'de üretilmektedir. Royal Green firması bu hizmetinin yanında bir de 10 yıl garanti veriyor.

9 Filtreli Arıtma Cihazları

Royal Green firması tam 9 filtreye sahip tezgah altı arıtma cihazları da üretmektedir. Tezgah altı arıtma sayesinde yer sorunu da ortadan kalkıyor. Bu teknolojiyi kullanan pek az firma vardır. İşte bu 9 filtre tekonolojileri:

1. Beş Micron Kapaklı Kaba Tortu Filtresi:

5 mikron kapağa sahip olan tortu filtre, ters osmos filtrelemenin ilk filtresidir. Filtrelemenin en başında, suda bulunan en kaba tortu, kum, çamur gibi katı maddeleri arıtır. Bu filtrenin kullanım ömrü ise yaklaşık 6-12 ay arasında değişmektedir.

2. GAC Granül Aktif Karbon Filtresi:

Granül Aktif Karbon filtresi, ters ozmos filtrelemenin ikinci aşamasıdır. Bu aşamada arıtılacak suyun rengi, tadı ve kokusu düzenlenir. İçme suyunda bulunmaması gereken klor ve benzeri kimyasal maddeleri arındırır.

3. CTO Karbon Blok Filtre:

Üçüncü aşamada olan filtre ikinci aşamada arıtılmamış bir madde kalmaması için benzeri arıtma işlemlerini gerçekleştirir. Kaliteli içme suyunda olmaması gereken maddeleri arıtır.

4. Ters Ozmos Membran Filtresi:

Filtrasyonun dördüncü aşamasındaki membran filtre, suda bulunan nano tortu, partikül, ağır metal, virüs, kireç gibi maddelerden temizler. Ömrü yaklaşık 1-4 yıl arası değişmektedir.

5. Omnipure Gümüş İyonlu Inline Post Karbon Filtre:

Dördüncü aşamadan gelen su saflığa yakın ve çok hamdır. Bu filtre bu hamlığı giderir ve içimi hoş hale getirir.

6. Mineral Filtre:

Bu aşamada ise suya mineral ilavesi sağlanır ve yüksek mineralli su temin edilir. Hücrelere zararlı olan serbest radikalleri önleyerek antioksidan etki yapar.

7. Pentek Alkalin Filtre:

Bu aşamada suyun pH seviyesi düzenlenir ve alkali su seviyesine getirilir.

8. Detox Filtre:

Fır ışınlarını kullanarak sudaki oksijeni ortaya çıkartır. Bu da vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar.

9. Ultraviole Filtre:

Bu aşamada UV-C ışınları kullanılarak su son derece kuvvetli bir şekilde dezenfekte edilir. Sularda bulunan ve hızla çoğalabilen tehlikeli virüsler ve diğer tüm patojen mikroorganizmalar yok edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir