Genel Kategori

Royal Green Su Arıtma Türkiye de Bir İlki Gerçekleştirdi


Royal Green su arıtma Türkiye de en çok tercih edilen su arıtma olmasının yanı sıra %de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir. Piyasada birçok cihaz olmasına karşın kaliteli olanı ayırt etmek çokta zor değildir.

Bir su arıtma cihazını kaliteli yapan onun sağlıklı su üretiyor olmasıdır. Royal Green 8.5 ph değeriyle en kaliteli suya ulaşmıştır. İnsan sağlığı için suyun ph değeri çok önemlidir. Suyun 7. Ph seviyesinin üstünde olması insan sağlığı için oldukça önemlidir.

Türkiye de bir ilk yeşil teknolojiye sahip olan Royal Green elektirik gerektirmeyen muhteşem bir cihazdır.

Su arıtma cihazlarını tercih etmek için pek çok sebep var. Bunlardan en önemlileri temiz içme suyuna olan erişimin giderek zorlaşması ve içme suyu maliyetlerinin giderek artmasıdır. Dünyamızda içme suyu kapasitesi genel su hacminin %3’üne denk gelmektedir. Ortalama 7 milyar insanoğlunun bu kısıtlı ve kendini yenileme hızı tüketim hızına oranla oldukça yavaş olan bu kaynaklara bağımlı olması, insan metabolizmasının sudaki en küçük kalite değişimlerine dahi çok kırılgan olması sebebiyle uygun kalitede suya ulaşmak giderek zorlaşmakta ve maliyeti artmaktadır. Buna paralel olarak meydana getirilen araştırmalar kolay ve uygun maliyetli bir şekilde içme suyu elde edebilmek için gerekli olan teknolojiyi sağlamamızı ve her geçen gün daha da geliştirmemizi sağladı.

Royal Green her eve ulaşarak sağlıklı su içme imkanı sağlamış özellikle hassas ve bebekli evlerde daha çok tercih edilmesiyle beraber içerdiği mineraller sayesinde suyu en kaliteli şekilde arıtmış beklenilen performansı sağlamıştır.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen satışı ile bir tık kadar yakınınızda olan Royal Green başarılarını her geçen gün artırarak size hizmet vermeye devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir