Genel Kategori

Royal Green Su Arıtma ve Faydaları

Günlük yaşantımızda asla vazgeçemeyeceğimiz birşey varsa oda tartışmasız sudur. Her anımızda her alanda bize faydası olan su olmazsa olmazımızdır. Suyu tüketirken birgün yok olma ihtimalini düşünerek harcamalıyız. Bir günlüğüne suyumuz kesildiğinde nasıl elimiz ayağımıza dolaşıyor ne yapacağımızı şaşırıyorsak hiç olmadığını düşünmek bile istemeyiz.

Sabah ilk işimiz su değil mi? 

Elimizi yüzümüzü yıkarayacak güne başlarız. Kahvaltıda, Çayda, yemekte, tuvalette, banyoda , temizlikte hayatımızın her yerinde her alanında vazgeçemediğimiz tek şey sudur. 


Peki günlük hayatımızda kullandığımız sular ne kadar sağlıklı hiç düşündünüz mü? 

Günümüzde şebeke sularının içilebilirliğinden söz etmek zaten imkansız ama artık çaya yemeğe de kullanmak imkansız görünüyor. İçinde barındırdığı kireçler nedeniyle demlikler tencereler kireçten görünmüyor ve bayanların en büyük derdi sanırım bu oluyor. 

Damacana sularına verilen para benim gözümde çöptür. Sebebi ise zaten aynı su çesmelerinizden geliyor.

Abartıyor muyum ?

Hayır az bile söylüyorum belkide. O damacana dediğiniz kimyasal geri dönüşüm kimyasalı olup hiç bir sağlık yönünden olumlu özelliği yoktur. Plastik zaten başlı başına sağlıksızdır. Bir su saklanacaksa kesinlikle cam şişelerde sallanmalıdır. Ayrıca  damacanaların ömrü bir haftadır peki size teslim edilene kadar geçen süre….

Siz siz olun 3 kuruş eksik vericem diyerek sağlığınızdan olmayın. Herşeye çare var fakat hastalandıktan sonra hiçbirşeyin anlamı yok. Sağlığınızın kıymetini sağlıklıyken bilin.

Su Arıtma cihazı alirken öncelikle Usa marka olmasina önem verin. Çünkü amerikan marka cihazlar piyasadaki en kaliteli cihazlar olup üstün teknoliji ile geliştirilmişlerdir.

Size tavsiyem tabiki Royal…

Royal Green su arıtma cihazı 8.5 ph değerinde su üretir ve Türkiye de bir ilk olan yeşil teknoliji ile üretilmiştir yani elektrik gerektirmez. Her eve her bütçeye uygun teknolonisi ile size ve sevdiklerinize sağlıklı günler yaşamanın gururunu taşır.

Royal Green su arıtma cihazı 8 ve 9 aşamalı modelleri ile sizin aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo ve montaj imkanıyla oturduğunuz yerden bir tıkla hizmetinize hazırdır. 10 yıl garantisi ile size yıllarca sağlıklı su içmenin keyfini çıkartır. Mineral filtreleri ile suda gerekli mineralleri musluğunuza ulaştırır. Hindistam cevizi tatlandırıcı filtresi ile diğer cihazlarda bulamayacağınız muazzam bir tat bırakır ve Royal Green kullanan herkes başka su içemez. Bu suya alışan başka bir su içmek istemez. Damak tadınıza uyacak kaliteli lezzetli bir su içmenizi sağlar.

Royal Green ile sağlıksız sulara veda edin. Size ve sevdiklerinize sağlıklı mutlu günler yaşatmak için  7/24 hizmetinizdeyiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir