Genel Kategori

Royal Green Su Artıma Modelleri

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı

Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality onaylı dır. Türkiye Genelinde Ücretsiz kargo ve montaj özel amaçlı filtreler şeffaf üretilmiştir. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5 dir.75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. GS-10Cal/pH alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.


Royal Green Vip Serisi 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı

Pompalı ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama. Mineral, Alkalin ve Detox filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar.
Royal Green Vip modeli su arıtma cihazı Mineral, Alkalin ve Detox teknolojilerini içerir. Dünyanın tek 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.
Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

·  8 filtrasyon aşaması içerir Pompalı Motorlu Model

·  Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir

·  Pentair (Pentek) Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar

·  Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller

·  Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar

·  Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez

·  Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.

·  Günlük 300 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. 75 GPD Membran İle Pompalı Model

·  12 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Royal Green Lüx Kapalı Kasa Su Arıtma

Ürün Özellikleri:

·  8 filtrasyon aşaması içerir
·  Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir
·  Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar
·  Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar
·  Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez
·  Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.
·  Günlük 280 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. 75 GPd Filmtec Membran İle
·  8 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Membran Teknolojisi ile – Daha Sağlıklı Su Amerikan Malı Membran Kullanılmıştır.

Royal Green Elit 8 filtreli Su Arıtma Cihazı

Royal Green Serisi Royal Elit Dijital 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji Kullanılmıştır.Bir Parçası Değil Tüm Parçaları NSF, Water Quality, FDA onaylı dır. Ücretsiz Kargo Özel Amaçlı Filtreler Şeffaf Üretilmiştir.Kullanılan Organik ham madde plastik numarası PP5 dir.


Dünyanın en akıllı, pompalı,dijital göstergeli ters ozmos su arıtma cihazı olan Royal Elit 8 filtre aşaması içerir. Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri sayesinde yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH Seviyesin de su sağlar. Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. Dahili pompası sayesinde tazyikli su elde etmenizi sağlayan Elit modelini düşük su basıncı olan çevrelerde rahatlıkla kullanılabilir. Royal Green 8 Aşama Su Arıtma Cihazı Analiz Raporu

Royal Green Elit Plus 9 Aşama Su Arıtma

Dünyanın en akıllı, pompalı, dijital göstergeli ters ozmoz su arıtma cihazı olan Royal Elit Plus Dijital 9 aşaması içerir. Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri sayesinde yüksek oranda faydalı mineralleri ekler ve 8,5pH seviyesinde  ultra alkali su sağlar. Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken 8,5 pH seviyesinde alkali su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. Dahili pompası sayesinde tazyikli su elde etmenizi sağlayan  Elit Plus Dijital modelini düşük su basıncı olan çevrelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün Özellikleri:

  •  9 Aşama filtrasyon içerir.
  • 100 GPD Dow Filmtec Membran 360 Litre 24 Saatte Su Üretimi
  • Bilgisayarlı microçip teknolojisi içerir.
  • Üretilen suyu saniye saniye analiz ederek sonuçları ekrana yansıtır.
  • Arıza oluşması durumunda kullanıcıya arıza nedenini bildirir.
  • Her kullanımdan sonra kendini 7 saniye ters yıkayarak optimum filtre ömrü sağlar.
  • Otomatik ters yıkama komutu özelliği.
  • Mineral filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir.
  • Pentair (Pentek) Alkalin filtre içerdiği doğal taşlar sayesinde 8,5 pH seviyesinde su sağlar.
  • Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller.
  • Uv Filtre ile suyu dezenfekte eder ve Ultra mineralli ve alkali su üretir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir